Nebankovní půjčky bez nahlížení do registru. Finanční produkty s nabídkou půjčky je možné dělit do dvou základních skupin. Kdy do první skupiny řadíme bankovní domy, tedy půjčky poskytované bankami. Pro tyto půjčky je mimo jiné specifické zejména to, že pro jejich schválení musí žadatel o půjčku splňovat celou řadu požadavků, které jsou na ně ze strany banky kladeny.

Ze strany bank jsou přitom žadatelé o půjčku zpravidla velmi důkladně „lustrováni“. Zhlediska jejich pravidelných příjmů, zadluženosti, platební morálky a dalších rozhodných skutečností. Ke kontrole žadatelů bankám slouží různé doklady od žadatele o půjčku, ale zejména informace. Které jsou o žadateli vedeny v některém z následujících registrů. V bankovním registru klientských informací, v nebankovním registru klientských informací a v registru SOLUS.

Vzhledem k velmi přísnému měřítku pro poskytnutí bankovních půjček, hrají svou nezastupitelnou roli na českém finančním trhu také půjčky. Které jsou poskytovány bez nahlížení do výše uvedených registrů – často jsou označovány jako tzv. „půjčky bez registru“. Tyto půjčky jsou přitom poskytovány nebankovními společnostmi.

Nebankovní půjčky bez nahlížení registru jsou tedy právě díky absenci prověřování žadatelů o půjčku v registrech velmi dostupné a tudíž také velmi využívané a (lze-li to o finančních půjčkách říci) i oblíbené. Sjednání  půjčky bez regist ru je také zpravidla jednodušší a tím i rychlejší, přičemž výjimkou není ani možnost vyřízení celé půjčky z pohodlí domova bez nutnosti navštívit pobočku finanční instituce, zpravidla prostřednictvím internetu. Díky internetu je tak možné zažádat o půjčku a v řadě případů také získat finanční prostředky téměř kdykoliv.

Také právě na internetu lze nalézt nepřeberné množství různých nabídek nebankovních půjček bez nahlížení do registru. Proto je velmi vhodné využít pro komparaci jednotlivých nabídek některý z portálů zabývajících se nebankovními půjčkami. Které zpravidla poskytují také službu bezplatného srovnání různých produktů finančního trhu.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *