Půjčka na dluhy bez nahlížení do registru, Když se půjčka půjčkou splácí, nevěstí to nic dobrého. Avšak případy, kdy si žadatelé o půjčku potřebují půjčit finance na umoření dluhů nejsou ojedinělé. Pro tyto dlužníky funguje tak zvaná půjčka na dluhy bez nahlížení do registru. Kdy přijde vhod?

Dlužník to nemá lehké, neustále se o něm ví v registrech dlužníků

Když se jednou proměníte v dlužníka, jeho cejch vám zůstane po nějakou dobu. Situace, kdy člověk uvízne v dluzích a potřebuje další a další finance na jejich splácení (které ale nemá a opět se obrací na půjčku) je sama o sobě dost nelehká. Dlužník to v takovémto případě nemá vůbec jednoduché, protože se na něj většinou dívají skrz prsty. Banky mu nepůjčí vůbec a některé nebankovní společnosti také ne. Důvodem je záznam v registru dlužníků, který se za dlužníkem táhne jako vězeňská koule u nohy. Řešením pro dlužníka je pak najít takovou nebankovní společnost, která do registru dlužníků nenahlíží. A věřte, že takové existují. Jsou to takové nebankovní společnosti, které obvykle nepůjčují velký obnos peněz, a proto si mohu dovolit půjčit i zadluženým. Takové společnosti jsou potom pro dlužníka jedinou šancí.

Půjčka na dluhy bez nahlížení do registru – Záznam je varovným signálem

Fakt, že se člověk dostane do registru dlužníků je varovným signálem. Záznam v něm se jen tak nevymazává. Samozřejmě, že existují případy, kdy člověk dostane záznam jen z důvodu, že nedopatřením zapomněl na splátku, avšak tohle banky a nebankovní společnosti, které do registru dlužníků nahlížejí neberou a půjčku dlužníkovi nedají. Proto jsou nebankovní společnosti, které do registru dlužníků nenahlížejí téměř poslední možností dlužníka, jak si půjčit. Půjčka na dluhy bez nahlížení registru pak patří k jejich hlavním finančním produktům. Pro připomenutí je nejznámějším registrem dlužníků SOLUS a nahlíží do něj většina bankovních i nebankovních společností.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *