Půjčka na dluhy bez registru. Splácet dluh dluhem většinou nebývá příliš rozumné, někdy ovšem není zbytí. Možná vás opakovaně zaskočil výdaj, který byl nutný, ale z běžných příjmů jste si jej nemohli dovolit uhradit. To už se tak v životě stává, jak praví známé úsloví: Čert většinou dělá na jednu hromadu… Takže jste si půjčili jednou, podruhé, potřetí – a problém je na světě, splátky se nakupily a vám nezbývá, než neplnit své závazky, nebo raději situaci nějak efektivně a definitivně vyřešit. Například konsolidací dluhů.

Co to vlastně znamená konsolidovat dluhy?

Už jste se s tímhle slovem určitě setkali. Konsolidaci omílá každá druhá televizní reklama na finanční produkty. Obecně se dá říci, že je to jeden větší dluh, ze kterého splatíte všechny menší, s jednou splátkou, která je finálně nižší než byl součet původních splátek menších dluhů. Kamenem úrazu bývá delší doba splácení, ale tak už to v životě chodí – vždycky něco za něco.

Půjčka na dluhy bez registru – Jak moc je to komplikované?

Tak to záleží… To záleží na spoustě faktorů. Jestliže jste se v podobné situaci ocitli v životě poprvé, nemáte z minulosti žádný finanční škraloup a máte dostačující příjem – žádný problém. Jestliže jste už ale podobným způsobem v minulosti klopýtli a vaše finanční problémy některý z věřitelů zaznamenal do registru dlužníků, pak je to pro vás poněkud omezující. Půjčka na dluhy bez nahlížení do registru není produktem, který by nabízel každý poskytovatel na trhu.

Bez registru jako podmínka

Aby vám někdo půjčil na již existující dluhy a přitom ignoroval váš případný záznam v registru, to vám musí projevit notnou dávku důvěry, nebo se nějak pojistit. Častým požadavkem poskytovatelů v těchto případech bývá záruka, např. formou zástavy nemovitosti nebo automobilu atp. Jestliže je to pro vás nemožné nebo nepřijatelné, hledejte poskytovatele, jemuž jako záruka postačí podepsaná směnka. I takoví existují.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *