Půjčky před výplatou se mohou prodražit. Jeden z nejnovějších, nejjednodušších, ale také nejzáludnějších druhů půjček jsou půjčky před výplatou. Jistě znáte situaci, kdy výplata nepřijde včas nebo peníze došly dříve a vy nutně potřebujete zaplatit nečekané účty nebo náklady. Pro takové případy je zde půjčka před výplatou, která nabízí finanční hotovost pro překonání tohoto těžkého období. Obrovskou výhodou těchto půjček je rychlost vyřízení a nízká administrativní náročnost. Za tyto výhody však zaplatíte vysokými poplatky.

Půjčte si SMS nebo online

Způsobů, jak požádat o půjčku před výplatou, je několik. Můžete vyplnit formulář na internetu, zatelefonovat si o půjčku nebo poslat SMS s žádostí. Celý proces je velice jednoduchý. Některým poskytovatelům stačí vyplnění formuláře na internetu a zaslání poplatku 1 Kč k ověření bankovního účtu a další údaje si ověří sami, jiní vám první půjčku zašlou pouze poštovní poukázkou (ověření adresy a totožnosti příjemce), někteří telefonují zpět a prověřují uvedené údaje. Poté proběhne schvalování půjčky a velmi rychlá výplata.

Půjčka před výplatou není dlouhodobá půjčka

Snadné získání půjčky před výplatou láká k jejímu opětovnému využívání. Půjčka před výplatou je však myšlena jako krátkodobá výpomoc a její prodlužování a opakované využití se rozhodně nevyplatí. Pokud byste o něčem takovém uvažovali, zkuste si sečíst, co v takovém případě zaplatíte navíc. Jistě najdete vhodnější a hlavně levnější půjčku pro dlouhodobější využití. Na poskytnutí půjčky před výplatou nemůžete spoléhat, nebývá poskytována úplně každému a navíc se nepůjčují vysoké částky, zvláště u první půjčky jde většinou o částky od tisíce do tří tisíc korun.

Půjčky před výplatou se mohou prodražit – Neberte si jich více

Potřebujete větší částku a zdá se vám, že nejjednodušší bude vzít si více půjček před výplatou? Než něco takového uděláte, sečtěte si půjčky a vše, co zaplatíte navíc. Výsledná částka může být ohromující. Kromě toho půjčky před výplatou bývají splatné do jednoho měsíce, a máte jistotu, že za měsíc budete mít potřebnou částku k dispozici? Půjčky si sice můžete prodloužit, ovšem za větší a vyšší poplatek, a za měsíc se situace bude opakovat znovu. Tento typ půjček by si měl každý dobře rozmyslet.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *