Krátkodobý nedostatek financí řeší půjčka před výplatou. Nejspíš každý se někdy ocitl v situaci, kdy řešil krátkodobý nedostatek financí. Valná většina čtenářů nám dá za pravdu, že nejčastěji se takové situace řeší pár dní před výplatou. Pokud jste měli daný měsíc větší výdaje a nemáte finanční rezervu, kterou byste to vyřešili, pomoct vám může půjčka před výplatou, kterou si můžete nechat vyplatit i složenkou.

Půjčka před výplatou – Kdo jí poskytuje?

Půjčka před výplatou obvykle řeší jen krátkodobý nedostatek financí, proto její výše není nijak vysoká. Obvykle se jedná o pár tisícovek se splatností do pár týdnů, až jednoho měsíce. Půjčka před výplatou je tedy půjčkou krátkodobou a před jejím vyřízením si musíte být jisti, že ji budete moci v době splatnosti řádně splatit. V opačném případě riskujete, že se ocitnete v dluhové pasti. Půjčku před výplatou vám žádná bankovní společnost nenabídne, a proto si o ni musíte zažádat u nebankovních společností, které klientům nabízejí mnohem volnější podmínky půjček. U většiny těchto společností se můžete setkat s první půjčkou zdarma, a proto si můžete produkt nejprve bez poplatků vyzkoušet.

Jaké existují způsoby vyplácení půjčky?

Vyplacení půjčky ihned lze obvykle provést více způsoby. Obvyklá je verze, kdy si půjčku vyřídíte on-line a necháte si ji zaslat na váš bankovní účet. Pokud ale bankovním účtem nedisponujete nebo jej máte z důvodu exekuce obstavený, nemusíte zoufat. Půjčku si můžete vyzvednout v hotovosti na některé z poboček a nebo si ji nechat zaslat složenkou. Půjčka složenkou vám tak může vytrhnout trn z paty. Jedinou nevýhodou je, že na složenku si z důvodu delšího doručení poštou musíte počkat 2-3 pracovní dny. A to by mohl být problém zvláště v případě, že peníze potřebujete ihned.

Půjčka před výplatou může být i vaším východiskem z krátkodobé finanční krize. Před jejím vyřízením se však ujistěte, že ji budete moci splatit.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *