Nebankovní půjčky nabízejí další výhody. Hledáte tu nejvýhodnější půjčku? Myslíte, že pro důvěryhodnou a levnou půjčku musíte zamířit do banky? Nebankovní společnosti se poučily, a tak můžete i zde získat půjčku podobných nebo někdy i výhodnějších parametrů. Proto se vždy vyplatí porovnat si bankovní a nebankovní půjčky, než se pro některou z nich definitivně rozhodnete. Výsledek vás možná překvapí. Navíc u nebankovních půjček nemusíte splňovat přísná kritéria jako u půjček bankovních.

Nebankovní půjčky levně

Nebankovní půjčky mohou být za určitých podmínek i výhodnější než půjčky bankovní. Máte mnohem větší šanci půjčku získat, protože nebudete muset prokazovat vysokou bonitu a mnohdy na vás nebankovní poskytovatel nebude ani tak přísný, pokud půjde o záznamy v registru dlužníků. Přístup naprosté většiny nebankovních poskytovatelů je solidní a podmínky víc než příznivé. Také smlouvy jsou jasné a přehledné a často půjčku nedoprovázejí žádné další poplatky, což ji v celkovém součtu může dělat opravdu výhodnou.

Co si zjistit před sjednáním půjčky

Máte-li vůči nebankovním půjčkám předsudky a poskytovatelům nedůvěřujete, projděte si diskuzní internetová fóra se zkušenostmi předchozích zákazníků. Také webové stránky poskytovatele vám poskytnou mnoho informací. Pokud má půjčka jasná pravidla, můžete si projít vzorovou smlouvu a zjistit zde, zda poskytovatel má konkrétní název a adresu. Pak se dá předpokládat, že nejde o žádný podvod. Jestliže si stále nejste jisti, podívejte se do obchodního rejstříku nebo si vyberte tradiční a velké poskytovatele, kteří jsou na trhu půjček již dlouhou dobu.

Nebankovní půjčky výhody – Nezapomeňte na bonusy

Jak banky, tak nebankovní společnosti se snaží získat nové klienty nabídkou mnoha výhod. K nim patří například odpuštěné splátky nebo poplatky, vrácení části úroků, pojištění nebo nejrůznější druhy slev u smluvních partnerů. Ty je možno čerpat současně s půjčkou. Slevové programy jsou velice oblíbeny například u kreditních karet. Bonusy, pokud je budete umět patřičně využít, mohou půjčku velmi výrazně zlevnit.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *