Kteří klienti nejvíce upřednostňují peníze na ruku? V době internetu a bankovních účtů by se už leckdo podivil, že někdo upřednostňuje peníze na ruku před dnes už běžným bankovním převodem. Tyto případy však existují a mnoho se jich řeší ve sféře půjček. Peníze na ruku vám jsou ochotné dát i banky. S větším úspěchem se však setkáte u nebankovních společností. Peníze na ruku jsou u nich běžným produktem.

Kdy jsou peníze na ruku výhodné?

Možná si říkáte, že pohodlnější variantou, jak se dostat k penězům je bankovní převod. U něj není potřeba nikam docházet, je uskutečněný do druhého dne a půjčené finance můžete rovnou skrze kartu využít. I přes tyto výhody bankovního převodu upřednostňují někteří žadatelé o půjčku na ruku. Proč? Patří k nim například žadatelé, kteří nedisponují bankovním účtem a nechtějí si ho kvůli půjčce zakládat. Ocení jej také žadatelé o půjčku, kteří jsou v exekuci a mají obstavený bankovní účet. Ano, i možnost půjčky pro dlužníky tady existuje. Peníze na ruku jsou tedy potřeba a nebankovní společnosti jsou si toho vědomy. Proto do své nabídky služeb zařadily právě i peníze hotově. Jak taková půjčka probíhá?

Peníze si vyzvednete osobně na pobočce nebo vám je přiveze agent

Jenže, jak se k penězům na ruku dostat? Většinou je potřeba osobní přítomnost na pobočce nebankovní společnosti, kde dojde k vyřízení půjčky a následnému předání hotovosti. V některých případech nabízí nebankovní společnosti možnost, že hotovostní půjčku klientovi doveze samotný agent společnosti. Tyto služby jsou ale kolikrát mnohem dražší a promítne se to na úrocích dané půjčky.

Peníze v hotovosti však ocení i běžní klienti, kteří jen mají pobočku nebankovní společnosti blízko a půjčku využijí pro zaplacení cash. Hotovostní půjčka se pak splácí buď osobní účastí na pobočce banky nebo složenkou (to v případě, že chybí bankovní účet).

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *