Půjčky na ruku, ačkoliv se tak nějak předpokládá, že dnes už je každý vlastníkem bankovního účtu, pravda je poněkud jiná. Mnozí jej zkrátka nechtějí. Nemají tolik peněz, aby pro ně byl mezikrok jejich ukládání na účet výhodný, nevěří bankám, nebo si nepřejí, aby se dalo zjistit, kolik mají, či aby na jejich finance dosáhl exekutor. Potřebují-li si takoví jedinci půjčit, potřebují půjčky na ruku.

Hotovost není problém

Naštěstí pro vás, patříte-li do některé z výše uvedených skupin, nejsou dnes půjčky na ruku nijak neobvyklé a nebankovní společnosti jsou na podobné požadavky připraveny. Existuje celá řada poskytovatelů, kteří svým klientům dávají na výběr, či se dokonce na poskytování půjček hotově vysloveně zaměřují. Získat je lze v podstatě dvěma způsoby. Buďto osobně navštívíte obchodní místo poskytovatele, nebo se spolehnete na služby půjčky do domu, což znamená, že naopak obchodní zástupce společnosti navštíví vás.

Výhody půjčky na ruku

Máte společný účet s partnerem a chcete hotovost, o které se nedozví? Morální aspekt takového konání ponechme stranou – Tento hotovostní produkt situaci umí vyřešit. Nezvládli jste v minulosti splácení svých závazků a teď, ač jste majitelem účtu, je vám k ničemu, protože veškeré finance, které se zde objeví, obhospodařuje exekutor? Půjčka na ruku je řešením, když potřebujete finance navíc. Jen předem dobře zvažte, jak ji za takových okolností budete splácet…

Nevýhody půjčky na ruku

Jestliže sháníte peníze, které potřebujete utajit, jste ve velkém průšvihu – a co hůř, víte to nejen vy sami, ale i poskytovatelé půjček. Proto jsou si také vědomi toho, že vám jednak příliš možností nezbývá, jednak jste do jisté míry rizikovým klientem. Pokud vám půjčí, nechají si za to obvykle pořádně zaplatit. Půjčky na ruku bývají více než o poznání dražší než jejich protějšky vyplácené na účty.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *