Dlužník záznam v registru dlužníků. Půjčka je natolik běžná, že by se mohla stát společným tématem obrovské skupiny lidí. Jenže o půjčce se většinou nikdo bavit nechce. Mohla by totiž přijít řeč na registr dlužníků. A co vy, máte v něm záznam? A co dělat, když i potom chcete půjčit?

Záznam v registru dlužníků – Není dlužník jako dlužník

Pod pojmem dlužník si obvykle většina lidí představí notorického neplatiče, na jehož dveře neustále buší exekutor. Přitom jím může být i velice solidně vypadající člověk, který se 2x opozdil se splátkou. Budete se divit, ale tento problém řeší spousta lidí. Ti všichni mají problém sjednat si u banky půjčku. Protože jak je známo, bankovní společnosti při schvalování půjčky do registru dlužníků nahlížejí. A tomu, kdo má v registru záznam zkrátka nepůjčí. Potom jsou pro všechny zájemce o půjčku vhodné půjčky bez registru ihned na ruku, které nabízejí nebankovní společnosti.

Půjčky bez registru ihned na ruku jsou tady pro všechny

Půjčky bez registru ihned na ruku si sjednáte u nebankovních společností, které jsou ke svým klientům mnohem vstřícnější. Pro schválení půjčky jim stačí málo – obvykle jen vyplnění krátkého formuláře a v případě hotovostní půjčky dva doklady totožnosti (když půjčku vyřizujete na pobočce). Kvůli poměrně nízkým částkám, které půjčují dokonce nenahlížejí do registru dlužníků. V případě neplacení však čekejte klasický postup jako u bank – tedy sankce a vymáhání. V případě, že nebudete moci půjčku splatit, můžete si její splatnost za poplatek i prodloužit.

Půjčky na ruku nebo převodem?

Ne všichni chtějí půjčené peníze převést na účet, někteří preferují půjčky na ruku a to hned z několika důvodů – třeba mají obstavený bankovní účet, na který se nedostanou nebo z nějakého důvodu nedisponují bankovním účtem, případně nechtějí zadávat své osobní informace do on-line dotazníků. Hotovostní půjčka je tak pro ně lepší volbou.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *