Jestliže se nacházíte v momentálně nepříznivé finanční situaci, může vám pomoci help půjčka. Půjčka má různé formy a liší se i výší zapůjčené částky. Vzhledem k tomu, že poskytovateli této půjčky jsou nebankovní společnosti, jsou i kritéria na bonitu a platební morálku žadatele různá, ale v každém případě mírnější, než u bankovních půjček. Některá z variant help půjčky bývá schválena většině zájemců.

Půjčka pro dlužníky

S help půjčkou mají šanci na získání potřebných peněz i ti, kteří již někdy měli potíže se splácením předcházejících závazků a mají záznam v registru dlužníků. Poskytovatelé help půjček s takovou situací počítají a nabízejí produkt bez kontroly registru dlužníků. Mnohdy není potřeba dokládat příjmy, takže help půjčky mohou využít i ti, kteří své příjmy nechtějí nebo nemohou dokládat, třeba studenti, důchodci, nezaměstnaní, matky na mateřské dovolené a další lidé, kteří se ocitli ve finanční nouzi.

Help půjčka se zástavou

Help půjčku na vyšší částku bez problému získají ti, kteří mohou nabídnout zástavu za půjčku. Ideální zástavou je nemovitost. Ta nemusí být ani ve vlastnictví dlužníka, stačí, aby vlastník nemovitosti dal souhlas se zástavou. Poskytovatel vyšle svého odhadce, odhad žadatel nemusí platit. Podle odhadu hodnoty nemovitosti stanoví poskytovatel výši půjčky. Tato půjčka se zástavou má také výhodnější úrok než klasický spotřebitelský úvěr.

Půjčka okamžitě

Pomůže – li vám i nižší částka, pak požádejte o rychlou půjčku online, pomocí SMS nebo telefonicky. Stačí vybrat na internetu poskytovatele, vyplnit na jeho webových stránkách stručný a jednoduchý formulář, zvolit výši a termín splatnosti help půjčky a počkat na schválení. Pak už jsou rychle zaslány peníze na váš účet. Jedná se o typ krátkodobé půjčky, takže musíte počítat se splacením do jednoho měsíce. Vypůjčit si tak můžete pouze několik tisíc korun.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *