Nabídka nebankovní půjčky je stále širší. Trh s půjčkami je stále bohatší. Banky se snaží svou nabídku obohatit a nebankovní instituce rozhodně nezůstávají pozadu. V poskytování výhodných podmínek a různých akčních bonusů se přímo předhánějí. V podstatě každý žadatel si svou půjčku najde, i když třeba nemá stálý příjem nebo je již veden v registru dlužníků. Jen je potřeba vybírat opatrně, ne všichni poskytovatelé půjček to s klientem myslí tak upřímně, jak inzerují.

Rozdíly mezi bankovní a nebankovní půjčkou

Říká se, že bankovní půjčky obecně mívají příznivější úroky, ale ne vždy to musí být pravda. Některé větší nebankovní společnosti šly s úrokovou sazbou dolů a nyní zdatně konkurují tradičním bankovním půjčkám. Existují však i nebankovní půjčky, které mají velmi vysoké úroky, ovšem nemají tak přísná kritéria na žadatele o půjčku. Jejich vyřízení je rychlejší, i když některé bankovní půjčky mohu být za určitých podmínek také rychlé.

Nabídka nebankovní půjčky – Ušetřete čas a dokumenty

Nebankovní půjčky šetří váš čas nejen rychlejším procesem schválení a poskytnutí půjčky, ale i tím, že nemusíte dokládat nejrůznější potvrzení. Zvláště nižší půjčky můžete obdržet opravdu rychle, stačí jeden nebo dva doklady totožnosti. Vyšší nebankovní půjčky již potřebují zajištění, nejlépe nemovitostí. Tak je možno získat statisícové nebo milionové částky. Pokud společnost požaduje poplatek předem, ještě před schválením půjčky, vyhněte se takové nabídce. Solidní společnosti poplatky předem nevyžadují, a pokud poplatky vybírají, strhnou si je z půjčené částky.

Porovnejte si nabídky

Jak si vybrat nejvhodnější nebankovní půjčku, která by svými parametry odpovídala vašim požadavkům? Je to jednoduché – vybrat a sjednat půjčku si můžete i online, třeba z domova nebo z práce. Navštivte weby poskytovatelů, přečtěte si podmínky a porovnávejte. Pokud nechcete porovnávat sami, využijte některého internetového srovnávače půjček, který práci vykoná za vás, a vy jen posoudíte výsledky. Získat nebankovní půjčku je opravdu snadné.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *