Půjčka bez doložení příjmů určená široké veřejnosti. Zkusili jste požádat o půjčku v bance nebo velké nebankovní společnosti a byli jste odmítnuti, protože nemáte dostatečný příjem? Pak se zajímejte o půjčky bez doložení příjmů, které nabízejí především nebankovní instituce a soukromníci. Jejich obliba stoupá s počtem lidí, kteří své příjmy nemohou dokládat nebo mají nízký příjem. Jedná se o lidi, kteří mohou být nezaměstnaní nebo mají neoficiální pracovní poměr a příjmy ani vykazovat nechtějí.

Kdo žádá o půjčku bez doložení příjmů

Půjčka bez doložení příjmů je žádaným produktem například u matek na mateřské, nezaměstnaných, důchodců či studentů. Ti na klasickou půjčku nemají šanci právě kvůli nízkému příjmu. Její vyřízení je navíc velmi jednoduché, nekomplikované a u nižších půjček není požadováno žádné zajištění ručitelem nebo nemovitostí. Své finance tak získáte velice rychle a efektivně. Pokud zvolíte variantu půjčky online, nemusíte ani opustit vlastní byt.

Jak půjčku bez doložení příjmů získat

Půjčku bez doložení příjmů lze získat několika způsoby. Většinou je potřeba nejdříve vyplnit online formulář a počkat na zavolání operátora. Jinde je možno vyřídit celou půjčku jen online. Část půjček lze získat i pomocí SMS. U části půjček není potřeba podepisovat a posílat smlouvu, jinde vyžadují kontakt prostřednictvím pošty. Podle zvolené varianty půjčky získáte požadovaný obnos během několika minut nebo hodin či dní.

Za půjčku bez příjmů zaplatíte více

Počítejte s tím, že půjčka bez doložení příjmů nepatří k půjčkám, které jsou levnější. Za to, že nemusíte dokládat příjem a popřípadě ani další doklady, zaplatíte mnohem vyšší úroky nebo poplatky. Těmi si poskytovatelé těchto půjček kompenzují zvýšené riziko nesplácení. Přesto je o tento druh půjček velký zájem, protože lidí, kteří svůj příjem dokazovat nemohou nebo nechtějí, stále přibývá.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *