Máte záznam v registru dlužníku. Jaká je vaše finanční situace? Pokud zrovna splácíte půjčku, dejte si pozor, ať nezapomenete na jedinou splátku. Protože i takové nedopatření, jako je opožděná splátka vás může dostat do registru dlužníků SOLUS. Negativní zápis v něm vám zavírá vrátka u mnohých společností poskytujících půjčku. Ne však u všech. Zejména některé nebankovní společnosti do registru dlužníků nenahlížejí, a proto si u nich můžete sjednat půjčku i s negativním záznamem.

Co je systém SOLUS a jak funguje?

Systém SOLUS je sdružení bankovních a nebankovních společností, mobilních operátorů, pojišťoven a také distributorů energie, kteří poskytují půjčky. Cílem tohoto systému je získat povědomí o zájemcích o půjčku , respektive o jejich bonitě. V případě, že klient u některé společnosti svůj závazek nesplatí, stačí zapomenout na dvě splátky, je v registru zapsán, což pro něho není příliš dobré. Ostatní poskytovatelé o jeho špatné pověsti ví a v budoucnosti bude mít klient velký problém se schvalováním půjčky téměř u každého z nich. Výjimkou jsou nebankovní společnosti, které na rozdíl od bank výpis z registru dlužníků v mnoha případech nepotřebují. A proto si u nich půjčku může zařídit každý a kdekoliv. Třeba v Brně. Například půjčky bez registru Brno jsou pro svou vstřícnost ke klientům velice oblíbené.

Záznam v registru dlužníku – Kdo do registru nenahlíží?

Řada nebankovních společností, která nabízí tak zvanou rychlou půjčku, půjčku do výplaty či půjčku bez registru registr dlužníků při schvalování svých půjček nepoužívá. Mohou za to zejména nižší částky, které půjčuje. Ale nemyslete si, že jsou tyto nebankovní společnosti kouzelnou babičkou, která nabízí peníze všem a pokaždé. Ani tyto společnosti nejsou splachovací, a proto když jejich půjčku nesplatíte včas, příště už půjčku tak snadno nedostanete nebo bude alespoň její výše nižší.

Půjčky bez registru Brno jsou pro všechny

Půjčky bez registru jsou velmi rozšířené. Narazíte na ně i v Brně. Půjčky bez registru Brno jsou určené pro ty, kteří mají záznam v registru dlužníků a tudíž nemohou jít o půjčku zažádat u banky. Půjčky bez registru Brno jsou zde pro všechny.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *