Půjčky ihned bez registru a Solusu pro každého. Chtěli jste si půjčit, jenže vás bankovní společnost protáhla skrz registr dlužníků SOLUS, kde zjistila, že jste dlužníkem? Tohle je problém a to i v případě, že už nyní nic nedlužíte. Stačí párkrát zapomenout na splátku úvěru a už máte u banky černý puntík. Půjčky ihned bez registru a Solusu pro každého nabízejí nebankovní společnosti.

Půjčky ihned bez registru a Solusu – Banka vám pravděpodobně nepůjčí

Být na seznamu dlužníku v nejznámějším registru dlužníku SOLUS či v jiném registru dlužníků znamená mít velký problém s vyřízením půjčky u bankovních společností. Banky jsou na zadluženost žadatelů o půjčku velmi choulostivé. Žadatel se zápisem v registru dlužníků je pro ně rizikový a raději mu nepůjčí vůbec, než aby po něm pak vymáhaly splátky. Pro všechny tyto žadatele začaly existovat nebankovní společnosti, které mají oproti bankám mnohem vstřícnější podmínky pro půjčení financí. Jednou z jejich výhod je právě fakt, že nebankovní společnosti ve většině případů nenahlížejí do registru dlužníků. Proto jsou jejich půjčky dostupné pro každého – ať už je nebo není dlužníkem.

Jaké další výhody nabízejí nebankovní společnosti?

Kromě toho, že nebankovní společnosti nabízejí půjčky bez registru a Solusu ihned pro každého, mají i další výhody. Při sjednávání půjčky často nepožadují ani doklad o výši příjmu. Tudíž jsou jejich finanční produkty dostupné všem rizikovým žadatelům, kterým by banka nepůjčila – to jsou důchodci, maminky na mateřské, studenti, nezaměstnaní a podobně. U nebankovních společností se jedná o půjčky krátkodobé se splatností nanejvýš do několika měsíců. Zájem je o ně velký. Půjčku u nebankovní společnosti lze vyřídit na pobočce, on-line nebo po telefonu. I tady je důležité splacení půjčky v termínu.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *