Půjčka bez SOLUSU

Půjčka bez SOLUSU je mnohem dostupnější
Spread the love

Půjčka bez SOLUSU je mnohem dostupnější

Největším problémem při vyřizování půjčky je to, že vám ji banka nedá. Důvod? Protáhla vás skrz SOLUS – registr dlužníků. Tam máte nejpravděpodobněji záznam a to znamená pro banky velký problém. Se zájemci o půjčku se záznamem pak už většinou nechtějí nic mít. Půjčka bez SOLUSU je tudíž pro klienty posledním možným řešením a nabízí ji nebankovní společnosti.

Půjčka bez SOLUSU je v mnoha ohledem vstřícnější

Půjčka bez SOLUSU je k žadatelům o půjčku v mnoha ohledech vstřícnější. Protože nebankovní společnosti klienta neprotahují skrz registr dlužníků (nejčastější je SOLUS), je půjčka mnohem dostupnější, snadnější a rychlejší na vyřízení. Půjčka bez SOLUSU patří k těm krátkodobým a většinou je vyřizována on-line. K tomuto pak stačí vyplnit jednoduchý formulář a počkat na schválení. To proběhne během několika minut a do druhého dne můžete mít peníze na svém bankovním účtu.

Proč nebankovní společnosti nemusí nahlížet do registru dlužníků?

Proč banky do registru nahlížejí téměř pokaždé a nebankovní společnosti ne? Jak to, že si nebankovní společnosti mohou dovolit půjčit klientovi, aniž by si ověřili jeho profil? Je to zejména kvůli nižším půjčkám a jejich krátkodobějšímu profilu. Nebankovní půjčka téměř vždy patří k těm krátkodobým. Má splatnost nanejvýš několik týdnů (výjimečně až 3 měsíce). A proto si mohou nebankovní společnosti dovolit tak zvaně riskovat.

V případě nesplácení o mnoho nepřijdou, půjčku v každém případě na klientovi vymůžou (v konečném případě i exekucí) a pro příště takovému klientovi nepůjčí. Půjčka bez SOLUSU je mnohem dostupnější. Patří mezi nejoblíbenější produkty nebankovních společností a využívají ji zejména zadlužení klienti se zápisem v registru dlužníků. V případě, že vám půjčka bez SOLUSU nebude vyhovovat, není problém se poohlédnout po dalším produktu nebankovních společností.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Půjčky pro každého

Nabídky od více poskytovatelů