Krátkodobá půjčka on-line. Půjčku s větším finančním rozpětím splácíme vždy v měsíčních splátkách. Když se ale jedná o krátkodobou půjčku se splatností maximálně jeden měsíc, je většinou požadováno její celé jednorázové splacení. Našetření vyšší částky však může být pro některé klienty problém, a proto vznikla půjčka on-line na splátky, kterou si můžete rozdělit na více mnohem nižších splátek. Jak to funguje a jaké jsou výhody?

I krátkodobou půjčku lze splácet

Specifickým znakem téměř všech krátkodobých půjček nebankovních společností je jejich krátká doba splatnosti. Půjčené peníze musíte i s úrokem vrátit nejpozději do měsíce. Jenže našetřit za čtyři týdny například 6000 Kč navíc na jednorázovou splátku + úrok za půjčku – to je pro některé dlužníky nadlidský úkol. Riziko nesplácení se v tomto případě rozhodly snížit ty nebankovní společnosti, které mají ve své nabídce finančních produktů i půjčku on-line na splátky. To znamená, že už tak malou splátku klientovi umožnily rozdělit si na několik mnohem nižších a tudíž i přijatelnějších splátek. Tyto splátky se pak splácejí nejčastěji týdně. Rozdíl je opravdu vidět. Místo pěti tisíc najednou tak dlužník splácí jen něco přes tisícovku týdně.

Krátkodobá půjčka on-line z pohodlí domova

Půjčka on-line na splátky je oblíbená i díky její možnosti sjednání z pohodlí domova. Vy tudíž nemusíte nikam chodit, v případě že disponujete bankovním účtem, budete mít peníze nejpozději do druhého dne, tudíž je můžete rovnou použít na to, co potřebujete. Půjčka on-line na splátky je tak i více anonymní. Pozor si už budete muset dát jen na včasné splácení. Pokud tedy disponujete bankovním účtem i internetovým bankovnictvím, bude nejlepší, když budete peníze splácet bankovním převodem. Ušetříte tak nemalou částku za složenku.

Nabídka finančních služeb bankovních a nebankovních společností je opravdu velká, proto si jen stačí vybrat produkt šitý na míru vašim potřebám.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *