Půjčky před manželstvím, získat finanční prostředky před svatbou není nijak náročné. V současné době se nachází na trhu obrovské množství nejrůznějších bankovních i nebankovních společností, které dokážou nabídnout poměrně zajímavé produkty. Půjčky před manželstvím nejsou z hlediska svého koncipování nijak specifické. Všechno se odvíjí od toho, kde takovýto úvěr realizujete. Možností je samozřejmě hodně. My se soustředíme nejen na realizaci půjčky, ale také na její splácení.

Bankovní i online půjčky

Využít lze úvěrů jak od bankovních domů, tak i z nebankovního sektoru. V prvním případě se jedná o půjčky, jež se vyznačují poměrně striktními podmínkami. Těm je ale z drtivé většiny svobodný člověk schopen bez větších problémů dostát, takže má k dispozici výhodnou půjčku se vším všudy. Zajímavou volbou jsou i nebankovní společnosti, u kterých si zase můžete být jistí rychlý poskytnutím finančních prostředků přímo na míru. Všechno se odvíjí od momentální situace, v níž se konkrétní dlužník nachází.

Dluhy zůstanou i v manželství

Jestliže si před uzavřením sňatku půjčíte finanční obnos, měli byste počítat s tím, že jej budete muset vrátit poskytovateli, a to včetně dalších finančních prostředků za úroky, případně poplatky spojené s realizací půjčky. Pokud splácet nebudete, logicky dojde k vašemu potrestání v podobě vymáhání pohledávek. Exekuce se bude nicméně vztahovat i na společný majetek, který budete mít. Exekutor tedy může zabavovat i věci, jež patří vašemu protějšku.

Předmanželská smlouva vás neochrání

I když uzavřete předmanželskou smlouvu, nepočítejte jak výrazně s tím, že byste byli před případnými dluhy ochránění. Naopak. Nový občanský zákoník bere tuto situaci také v potaz a hovoří se v něm o tom, že se dluhům prost a jednoduše také jen tak jednoduše nevyhnete ani jako druh dlužníka.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *