Půjčky ihned od soukromníka

Půjčky nebankovní
Spread the love

Půjčky ihned od soukromníka

Pokud jste se dostali do situace, kdy potřebujete půjčit finanční obnos a nebankovní instituce vám již nechce půjčit peníze, z důvodu vaší dlouhé platební neschopnosti či nemůžete doložit výši vašeho příjmu, obraťte se na soukromníka nebo sdružení investorů, kteří vám půjčí větší obnos peněz i bez prokazování výše příjmu či záznamu v registru dlužníků. Na půjčky od soukromých osob se většinou obrací lidé, kteří si již z nějakého důvodu nemohou půjčit peníze od nebankovních institucí. Peníze vám tak nebude půjčovat nebankovní společnost, nýbrž fyzická osoba či sdružení investorů.

Na co si dát pozor?

U těchto půjček se v mnoha případech ručí takzvanou směnkou. V těchto případech ovšem musíte počítat také s vyšším RPSN a také s problémy, které vás budou čekat v případě neschopnosti splácet. Vždy je v těchto případech dobré číst důkladně smlouvy o úvěru a také v žádném případě neplatit žádné poplatky předem. Lidé velmi často za tyto půjčky od soukromých osob ručí svými byty, domy či jinou nemovitostí. Výhodu lze spatřovat také v dlouhé době splácení těchto půjček.

Kdy půjčku od soukromníka využiji?

Takovouto půjčku od soukromé osoby využijí většinou ti, kteří se z nějakého důvodu dostali do těžké životní situace a nebankovní instituce již jim nechce sjednat žádný úvěr, z důvodu velmi špatné platební morálky. Tito lidé většinou volí tedy možnost půjčky od soukromníka či skupiny investorů, kteří jim peníze půjčí v krátkém čase a oni s nimi například mohou umořit alespoň část svých dosavadních dluhů. V případě půjčky od soukromníka, se totiž půjčující nedívají do registru dlužníků zda-li v něm máte záznam a ani se nepídí po výši vašeho příjmu. Půjčka od soukromé osoby má svá pevně stanovená pravidla, která je třeba dodržovat. V případě neschopnosti splácet vás mohou ovšem čekat velké problémy, se kterými je třeba v případě sjednávání počítat.

One thought on “Půjčky ihned od soukromníka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Půjčky pro každého

Nabídky od více poskytovatelů