Půjčka od soukromníka na občanku. Do banky v rámci úspory času už ani nezamíříte, protože je zcela zřejmé, že by vaši žádost smetli ze stolu dříve, než byste vůbec stačili sehnat všechna potřebná potvrzení. Odmítají vás dokonce už i nebankovní poskytovatelé – pěkně jeden za druhým. Ten si ověřuje výši příjmů, ten zas záznam v registru, tomu vadí exekuce na výživné, tamten už s vámi udělal špatnou zkušenost – s jiným jste zas udělali nepříjemnou zkušenost vy. Nebo tak nějak podobně nebo úplně jinak. Ve výsledku zkrátka tudy cesta nevede – alespoň ne pro vás.

Soukromě

Takže co dál? Existuje způsob, jak si půjčit peníze, aniž byste se museli v bance nebo nebankovní společnosti doprošovat? Ano a ještě jednou ano. Prohlédněte si inzerci v novinách nebo na internetu a zjistíte, že půjčky poskytuje poměrně vysoký počet soukromých investorů. Stačí zvednout telefon a zavolat – mnohdy i pouze prozvonit nebo zaslat SMS, a soukromý investor vám zavolá zpět sám. Domluvíte-li se na podmínkách, máte cestu k penězům otevřenou. Jestliže ne, pro jedno kvítí slunce nesvítí, zkusíte zavolat někomu jinému.

Půjčka od soukromníka na občanku – Podmínky půjček

Co můžete očekávat? Na co se připravit? Těžko říct, soukromník je svým pánem, může si stanovit v podstatě jakékoliv podmínky a je pak jen na vás, zda je budete ochotni akceptovat. Takže co můžete očekávat, lze vskutku určit jen zcela obecně. V prvé řadě bývá půjčka od soukromníka na občanku. Nějak musíte dokázat, že jste tím, za koho se prohlašujete. Většina soukromých investorů asi bude požadovat podpis směnky – jen tak pro jistotu, přece jen se neznáte – nehledě na to, že směnka není tak úplně špatný nápad ani v případě, že se znáte velmi dobře. Za kolik vám soukromník půjčí, na jak dlouho vám půjčí a jakým způsobem vám půjčí – to už je věcí domluvy mezi ním a vámi. S největší pravděpodobností bude mít jakési přednastavené podmínky, nikde však není psáno, že o nich nemůžete diskutovat.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *