Půjčka od soukromníka na občanku

Půjčka rychlá
Spread the love

Půjčka od soukromníka na občanku

Do banky v rámci úspory času už ani nezamíříte, protože je zcela zřejmé, že by vaši žádost smetli ze stolu dříve, než byste vůbec stačili sehnat všechna potřebná potvrzení. Odmítají vás dokonce už i nebankovní poskytovatelé – pěkně jeden za druhým. Ten si ověřuje výši příjmů, ten zas záznam v registru, tomu vadí exekuce na výživné, tamten už s vámi udělal špatnou zkušenost – s jiným jste zas udělali nepříjemnou zkušenost vy. Nebo tak nějak podobně nebo úplně jinak. Ve výsledku zkrátka tudy cesta nevede – alespoň ne pro vás.

Soukromě

Takže co dál? Existuje způsob, jak si půjčit peníze, aniž byste se museli v bance nebo nebankovní společnosti doprošovat? Ano a ještě jednou ano. Prohlédněte si inzerci v novinách nebo na internetu a zjistíte, že půjčky poskytuje poměrně vysoký počet soukromých investorů. Stačí zvednout telefon a zavolat – mnohdy i pouze prozvonit nebo zaslat SMS, a soukromý investor vám zavolá zpět sám. Domluvíte-li se na podmínkách, máte cestu k penězům otevřenou. Jestliže ne, pro jedno kvítí slunce nesvítí, zkusíte zavolat někomu jinému.

Podmínky soukromých půjček

Co můžete očekávat? Na co se připravit? Těžko říct, soukromník je svým pánem, může si stanovit v podstatě jakékoliv podmínky a je pak jen na vás, zda je budete ochotni akceptovat. Takže co můžete očekávat, lze vskutku určit jen zcela obecně. V prvé řadě bývá půjčka od soukromníka na občanku. Nějak musíte dokázat, že jste tím, za koho se prohlašujete. Většina soukromých investorů asi bude požadovat podpis směnky – jen tak pro jistotu, přece jen se neznáte – nehledě na to, že směnka není tak úplně špatný nápad ani v případě, že se znáte velmi dobře. Za kolik vám soukromník půjčí, na jak dlouho vám půjčí a jakým způsobem vám půjčí – to už je věcí domluvy mezi ním a vámi. S největší pravděpodobností bude mít jakési přednastavené podmínky, nikde však není psáno, že o nich nemůžete diskutovat.

One thought on “Půjčka od soukromníka na občanku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Půjčky pro každého

Nabídky od více poskytovatelů