Tesco půjčka nabízí hotovost za solidních podmínek. Chodíte pravidelně nakupovat do některého ze supermarketů nebo hypermarketů společnosti Tesco? Pokud ano, pak s největší pravděpodobností velmi dobře víte o tom, že nadnárodní řetězec se v poslední době hodně chlubí svými finančními službami. Není se čemu divit, jelikož Tesco půjčka už nedílně patří mezi nejznámější nebankovní úvěry. Zaštítěna je opravdu známým obchodním řetězcem s dlouholetou tradicí. Získat peníze lze jak přímo online tak i ve finančních stáncích společnosti Tesco. Podívejme se tedy na podrobnosti týkající se Tesco půjčky podrobněji.

Základní charakteristika Tesco půjčky

V první řadě je zapotřebí soustředit se na základní informace, které dokážou Tesco půjčku dokonale vystihnout. V první řadě musíme jmenovat její celkovou výši, která je stanovena na 200 000 korun. Minimální potenciální suma k dispozici činí 20 000 korun. Obrovskou výhodou je expresní vyřízení úvěru. Stačit by vám měly pouhé 2 minuty. Za tuto dobu dojde k tomu, že budete vyhodnoceni jako bonitní žadatelé a peníze vám pošlou obratem. Pozoruhodná je i doba splácení vyznačující se maximální flexibilitou. Stanovena je od 12 do 84 měsíců. Úroková sazba začíná na 11,83 %.

Hlavní výhody – Tesco půjčka

Jednou z hlavních předností této půjčky je absence jakýchkoli zbytečných poplatků, s nimiž jsou bohužel mnohé jiné půjčky zcela běžně spjaté. Nebudete potřebovat ani žádného ručitele a v neposlední řadě nelze zapomenout i na předčasné splacení, jež není nijak zpoplatněno. To také není samozřejmostí. Spousta finančních institucí si i za tuto zdánlivě banální službu inkasuje velké finanční sumy.

Nač lze Tesco půjčku využít?

Jednoduše na cokoli dle vaší libosti. Jde o zcela neúčelovou půjčku. Nejčastěji ji lidé využívají na pokrytí náhlých výdajů v domácnosti. Výhodné je ale také zaplacení předchozích dluhů nebo nákup přímo v supermarketu Tesca či jinde.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *