Takzvané nejrychlejší nebankovní půjčky představují krátkodobé úvěry poskytované některou finanční společností. Na rozdíl od bankovní půjčky nabízejí přijatelnější podmínky, díky kterým na půjčku dosáhne mnohem více žadatelů.

Podmínky získání nebankovní půjčky

V případě nebankovních půjček a úvěrů se jedná zejména o menší finanční částky, které napomáhají dočasně zvládat větší finanční výdaje v domácnosti. Peníze je možné využít na cokoliv. Nejčastějším důvodem je nákup dražších spotřebičů, financování rodinné dovolené nebo nákup vánočních dárků.

  • půjčka poskytována žadatelům starším 18 let
  • půjčky bez registru
  • půjčku je možné získat i bez doložení příjmu
  • bez poplatků předem

Z výše zmíněných podmínek vyplývá, že půjčku může získat i žadatel, který může mít negativní záznam r registru dlužníků nebo žadatel bez trvalého příjmu. Navíc na rozdíl od bankovních půjček nejsou vybírány žádné poplatky za sjednání předem. Rychlost vyplacení půjčky je dána především tím, že žadatel nemusí mít pro sjednání úvěru žádného ručitele.

Kde sjednat půjčku opravdu nejrychleji?

Pokud hledáte finanční společnost, která peníze poskytne opravdu bleskově, zde je přehled těch, které patří k těm nejrychlejším ve vyplácení nebankovních půjček a úvěrů.
<table“> </table“>

finanční společnost výše půjčky splatnost vyplácení
Kredito24 až 20 000 1 – 30 dní do 5 minut
Zaplo až 20 000 Kč 7 – 30 dní do 15 minut
Smart půjčka až 70 000 Kč 13 – 16 měsíců ihned
Tesco půjčka až 200 000 Kč 36 – 84 měsíců do 24 hodin
Půjčka 7 až 15 000 Kč 7 – 28 dní do 15 minut

Veškeré rychlé nonstop půjčky se liší výší finanční částky, dobou splatnosti i dobou vyplácení, která se však u těch nejrychlejších finančních společností pohybuje okolo několika minut.

Nejrychlejší nebankovní půjčky při první žádosti poskytují finanční obnos v minimální výši a po jeho bezproblémovém splácení se částka při opakované žádosti postupně navyšuje.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *