Půjčka pro nezaměstnané bez zástavy. Dostat se do situace, kdy se člověk ocitne zcela bez práce, je velmi nepříjemné. Vše je ošemetné hlavně kvůli absenci pravidelného příjmu v určité výši, jež vede ke snížení finančních prostředků u jedince nebo v domácnosti. V této situace je samozřejmě možné využít půjček, které nabízejí jak bankovní domy, tak i mnohé nebankovní společnosti. Na trhu je jich hned několik a většina z nich se samozřejmě vyznačuje specifickými podmínkami, které si kladou poskytovatelé směrem k potenciálním dlužníkům.

Zástavu nahrazuje potvrzení o příjmech

Pokud už nějakou půjčku, která by se vám z hlediska podmínek líbila, najdete, často vše zhatí jiné podmínky ze strany poskytovatele. Nebudete muset ručit nemovitostí, nicméně zapotřebí bude bezesporu potvrzení o aktuální výši příjmu u zaměstnavatele. Pokud podnikáte, pak po vás zprostředkovatel půjčky bude vyžadovat poslední proplacené faktury. Ty samozřejmě můžete a nemusíte mít. Ve druhém případě nebudete splňovat požadavky kladené na žadatele, a tak na úvěr nedosáhnete.

Někdy půjčí i bez registru

Nastat mohou i situace, kdy si nebankovní společnost prověřuje každého žadatele z pohledu jeho aktuální bezdlužnosti. Nahlíží do takzvaných registrů dlužníků. Z drtivé většiny se ale jedná spíše o postup bankovních domů, které si takto mapují situaci a snaží se půjčit peníze pouze opravdu bonitním klientům. Na trhu se najdou ovšem i nebankovní společnost, které nic takového neřeší a půjči i lidem majícím stávající dluhy.

Konkrétní půjčka pro nezaměstnané bez zástavy

Z nejznámějších půjček bez zástav bychom mohli jmenovat třeba Tesco půjčku, která slibuje až 200 000 korun. Půjčovaná suma přitom začíná na 20 000 korunách. Stejnou částku nabízí mimo jiné také Home Credit půjčka. U Zaimo půjčky si můžete přijít v uvozovkách pouze na 108 000 korun. Volba nebankovní společnosti je pouze a jedině na vás samotných.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *