Půjčka bez zástavy pro široký okruh zájemců. Potřebovali byste půjčku, ale nemáte možnost poskytnout zástavu? Pak je pro vás ideálním řešením půjčka bez zástavy. Tento typ půjčky může být zajímavý pro každého zájemce, tedy i pro ty, kteří by možnost zástavy měli, ale například nechtějí riskovat ztrátu nemovitosti při případné neschopnosti splácet. Zástava slouží především pro zvýšení bonity klienta, takže věřiteli poskytuje určité záruky, že své finance dostane zpět. Proto jsou půjčky bez zástavy druhem nebankovních půjček a nebývají většinou na vysoké částky.

O půjčku bez zástavy může požádat každý zájemce

Vyšší půjčku bez zástavy v bance nezískáte, pokud nemáte dostatečný příjem, bezdlužnost a čistý registr dlužníků. U některých nebankovních půjček bez zástavy však nemusíte dokládat ani příjem, ani se neprověřují registry dlužníků. Nejjednodušší půjčky bez zástavy jsou krátkodobé půjčky, které se poskytují na dobu jednoho měsíce a většinou na částky ve výši 10 000 Kč.

Půjčka bez zástavy – Online, telefonicky nebo přes SMS

Krátkodobá půjčka bez zástavy přináší zájemci další výhody. Šance na schválení půjčky je vysoká, kritéria jsou nízká, takže vše probíhá rychle a nekomplikovaně. O krátkodobou půjčku bez zástavy můžete zažádat online, telefonicky nebo přes SMS. SMS žádosti jsou umožněny především u opakovaných půjček. U půjčky bez zástavy online vyplníte formulář na internetu a hned se dozvíte, zda vaše půjčka prošla schválením úspěšně či ne. Telefonickou žádost řešíte s operátorem poskytovatele, který vás pak také informuje o výsledku vaší žádosti.

Vysoký úrok, krátká doba splatnosti

Půjčka bez zástavy představuje zvýšené riziko pro žadatele i poskytovatele. Žadatel o půjčku nemusí dobře odhadnout své možnosti, poskytovatel u méně prověřených klientů riskuje, že nebudou plnit své povinnosti včas a řádně. proto si půjčku bez zástavy zajišťuje vysokým úrokem a poměrně tvrdými sankcemi v případě nesplácení.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *