Půjčka bez potvrzení příjmu za přijatelnou cenu, Ocenili byste rychle poskytnutou půjčku nebo úvěr a vydáte se proto do banky? Pokud nemáte dostatečný příjem, bezproblémovou historii a nesplňujete další požadavky bank, nepočítejte s tím, že půjčku dostanete. Základem pro půjčku v bance je potvrzení o výši příjmu. Jsou – li vaše příjmy nízké nebo je nemůžete doložit, nebude vám půjčka poskytnuta. V takovém případě je řešením situace půjčka bez potvrzení příjmu. Jedná se o nebankovní produkt, který stále získává na oblibě.

Oblíbená půjčka i s vyššími náklady

Nebankovní půjčka bez potvrzení příjmu poslouží stejně dobře jako půjčka bankovní. Za to, že nemusí dokládat své příjmy, je většina klientů ochotná zaplatit i vyšší úroky. Tuto půjčku mají šanci získat skoro všichni žadatelé, tedy i ti, kteří by jinde půjčku nedostali, protože mají nízký příjem nebo ho nejsou schopni dokladovat. Jedná se například o matky na mateřské, studenty, nezaměstnané nebo ty, kteří své příjmy dokladovat nechtějí. Půjčky bez potvrzení příjmu často využívají i podnikatelé, kteří mnohdy nejsou schopni příjem prokázat.

Žádost o půjčku je jednoduchá

Zaujala vás možnost půjčky bez potvrzení příjmu, ale nevíte, jak o ni zažádat? Způsobů je více – můžete se vydat na pobočku nebankovní instituce, zažádat telefonicky nebo přes internet. Žádost online je velice oblíbená, u menších a krátkodobých půjček bez potvrzení příjmu lze vše vyřídit onlineStačí vyplnit krátký formulář a odeslat. Musíte uvést pouze některé osobní údaje, a pak už jen počkat na schválení nebo zamítnutí žádosti. Pak se s vámi telefonicky spojí pracovník poskytovatele a dohodne další podrobnosti. U nižších půjček není nutný ani telefonický kontakt.

Nejrychlejší půjčky bez potvrzení příjmu jsou krátkodobé

Pokud potřebujete skutečně rychlou a nekomplikovanou půjčku, a současně víte, že ji budete moci rychle splatit, využijte rychlou krátkodobou půjčku bez potvrzení příjmů. Bez zbytečného papírování tak můžete získat potřebné finance během několika minut. Zažádáte, počkáte na zhodnocení žádosti a obratem dostanete peníze na účet. U těchto půjček se jedná o částky do 10 000 Kč a splatnost půjčky bývá do jednoho měsíce.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *