Nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu, nepodařilo se vám získat půjčku v bance a potřebujete peníze opravdu rychle? Byli jste odmítnuti kvůli nízkým příjmům nebo jste nemohli příjem doložit? V takovém případě jste ideálním žadatelem pro půjčky bez potvrzení o příjmu. Tyto půjčky jsou výhradně nebankovní a požádat o ně může každý, kdo splní nenáročná kritéria poskytovatele. Půjčky bez potvrzení o příjmu často nevyžadují ani čistý registr dlužníků, takže jsou opravdu vhodné pro všechny zájemce.

Komu je nebankovní půjčka bez potvrzení o příjmu určena

O půjčky bez potvrzení o příjmu žádají nejčastěji lidé s nízkými nebo nedoložitelnými příjmy. Těmi jsou například podnikatelé, kteří své příjmy nemohou nebo nechtějí zveřejňovat, důchodci, studenti, matky na mateřské dovolené nebo i nezaměstnaní. Tito klienti bývají v bankách nebo některých nebankovních společnostech považování za velmi rizikové a na získání půjčky tak nemají šanci. Poskytovatelů půjček bez potvrzení o příjmu je mnoho a jejich nároky na žadatele se liší, takže šanci na poskytnutí půjčky má v podstatě každý, pokud požádá na správném místě.

Kdo nabízí nebankovní půjčky bez potvrzení o příjmu

Poskytovatelé půjček bez potvrzení o příjmu jsou výhradně z nebankovního sektoru nebo soukromé osoby. Tyto půjčky se obecně považují za vysoce rizikové. Zájemce o půjčky bez potvrzení příjmu by si měl poskytovatele vybírat opatrně, někdy zde dochází i k podvodnému jednání. V každém případě by nikdo neměl platit žádné poplatky dopředu, ještě před poskytnutím půjčky. Rizika nese i poskytovatel. Často se stává, že klient půjčku nesplácí. Rizika si poskytovatelé vynahrazují vysokými úroky a poplatky.

Jak si vybrat půjčku bez potvrzení o příjmu

Pokud si nejste jisti při výběru poskytovatele půjčky bez potvrzení o příjmu, zažádejte o tuto půjčku u některého z již tradičních a velkých poskytovatelů nebankovních půjček, který na trhu působí dlouhou dobu a nemá mnoho stížností na své jednání například na internetových diskuzních fórech o půjčkách. Rozhodně si důkladně projděte smlouvu a nepodepisujte nic, čemu nerozumíte. Uvažte i to, zda pro vás půjčka nebude přílišným závazkem, který by vaši finanční situaci ještě zhoršil.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *