Půjčka bez doložení příjmů a registru pro většinu zájemců, ne všechny půjčky jsou určeny širokému spektru zájemců. Mnozí zájemci o půjčku nemohou doložit své příjmy nebo mají záznam v registru dlužníků, a proto jsou jejich žádosti u části poskytovatelů automaticky zamítnuty. To však neplatí pro půjčku bez doložení příjmů a registru. Která nabízí možnost zapůjčení menšího obnosu právě těmto osobám. Instituce nebo osoby, které takový typ půjčky nabízejí. Ponechávají na žadatelích, aby sami posoudili, zda a jak vysokou půjčku budou schopni splatit.

Rychlost a minimum dokladů

Půjčka bez doložení příjmu a registru může být rychlá právě proto, že nejsou vyžadována různá potvrzení a nekontrolují se registry dlužníků. Po zadání údajů do formuláře poskytovatele se žádost vyhodnotí a obratem se dozvíte, zda vaše půjčka byla schválena. Pokud byla žádost vyřízena kladně, zapůjčené finance ihned odcházejí na váš bankovní účet nebo jsou vám doručeny jiným dohodnutým způsobem a vy s nimi můžete naložit zcela podle svého uvážení.

Schválení většině zájemců

Vysoce ceněnou vlastností půjčky bez doložení příjmů a registru je to, že ji lehce mohou získat i zájemci, kterým se jinde obvykle žádost neschvaluje. Tedy i lidé bez možnosti doložit příjem, jako jsou nezaměstnaní nebo studenti, lidé s nízkým příjmem jako důchodci nebo maminky na mateřské dovolené, či dlužníci nebo podnikatelé, kteří příjem uvádět nechtějí. Ani zápis v registru dlužníků nemusí být u půjčky bez doložení příjmů a registru překážkou při získání této půjčky.

Půjčka bez doložení příjmů a registru je nebankovní

Máte-li zájem o půjčku bez doložení příjmů a registru, počítejte výhradně s nebankovním typem půjčky. V bance na zapůjčení financí bez důkladného prověření žadatele a záruky řádného splácení nepřistoupí. Nebankovní půjčky sice mívají o něco vyšší úroky než bankovní půjčky. Kritéria uplatňovaná při posouzení žadatelů jsou však mnohem mírnější a někdy může být půjčka i individuálně nastavena. Půjčka bez doložení příjmu a registru tak může být vyřízena obratem ihned po podání žádosti.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *