Využíváte možnost rychlé půjčky? Hledali jste někdy půjčku, která by mohla okamžitě vyřešit vaši tíživou finanční situaci? Nechcete skládat účty ze svých příjmů, nejste zvědavi na zdlouhavé posuzování a ověřování dokladů? Pak jste ideálními kandidáty na rychlou půjčku. Rychlou půjčku s parametry, které by byly vyhovující, může najít v podstatě každý. Záleží na tom, jakou částku potřebujete, na jakou dobu a kolik můžete splácet.

Rychlé půjčky nabízejí i banky

Banky už pochopily, že v rámci konkurenčního boje budou muset snížit některé své nároky. Proto rychlé půjčky nabízejí i těm zájemcům, kteří u nich nemají založený běžný účet. Stačí prokázat patřičnou bonitu, osobní doklady a půjčka může být vaše. U některých bank je podmínkou schválení půjčky současné založení účtu, někde vám půjčí i bez účtu. Stačí solidní a pravidelný příjem, žádné větší dluhy a požadavek na přiměřenou částku. Pak je půjčka velmi rychle schválena a peníze jsou poskytnuty rychle.

Možnost rychlé půjčky – Nároky na žadatele mohou být mírnější

Pokud byste neprošli prověrkou banky, pořád máte naději získat podobnou půjčku od nebankovní společnosti nebo soukromníka. Žadatel může mít nižší bonitu, někdy není potvrzení příjmu vyžadováno vůbec, existují i půjčky, u kterých se neprověřuje registr dlužníků. Tyto rychlé půjčky jsou sice snadno dosažitelné, ale jsou podstatně dražší.

Tím, že si poskytovatel žadatele důkladně neprověří, podstupuje určité riziko, že klient nebude půjčku splácet a úroky nebo poplatky mu mají vyrovnat případnou ztrátu.

Záleží na výši půjčky

Nebankovní instituce nabízejí půjčky v nejrůznější výši – od 500 Kč do několika miliónů. Velmi vysoké půjčky rychlé nejsou a rovněž vyžadují ručení nebo zástavu. Jejich vyřízení trvá v lepším případě několik dní. Záleží i na žadateli, pokud se pečlivě připravil dopředu a sehnal všechny požadované doklady, celé vyřízení může výrazně urychlit. Nižší částky do 10 000 Kč jsou poskytovány ihned, v řádech minut a hodin. Tyto půjčky lze celé vyřídit i online.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *