Půjčka bez příjmu snadno. Máte nižší příjmy nebo nechcete své příjmy vykazovat, jste v důchodu nebo maminka na mateřské dovolené či nezaměstnaný? A potřebovali byste si půjčit, ale u všech institucí, které jste oslovili, narážíte právě na příjem? Proto existují i půjčky bez příjmu, které jsou snadno dosažitelné pro všechny skupiny obyvatel. I v kategorii půjček bez příjmu si můžete vybírat, nabízí je již celá řada poskytovatelů. Jedná se o půjčky na nižší částky, v případě, že byste měli zájem o vyšší částky, budete muset mít ručitele nebo půjčku zajistit nemovitostí.

Půjčku bez příjmu nabízejí nebankovní instituce

Půjčku bez příjmu v bankách nenajdete. Zde je vždy podmínkou potvrzení zaměstnavatele o výši příjmů. Získat půjčku bez příjmu je tak možné pouze u nebankovních institucí nebo u soukromníků. Je však potřeba mít na paměti, že tento typ půjčky není úplně bez rizika, jsou zde vysoké poplatky i úroky a půjčku je většinou potřeba splatit v poměrně krátké době. Každý zájemce o půjčku bez příjmu by se měl nejdříve zamyslet nad podmínkami půjčky a nad svými možnostmi splácet, aby se pak půjčka nestala místo pomoci ještě větší zátěží.

Výhody půjčky bez příjmu

Hlavní výhoda půjčky bez příjmu je samozřejmě to, že nemusíte dokládat ani potvrzení o zaměstnání, ani o výši příjmů. Její sjednání je díky malé administraci velice jednoduché, mnohdy lze menší částky vyjednat i bez osobní schůzky, jen pomocí internetu a vyplnění jednoduchého formuláře.

Právě to, že získání nižších částek je tak jednoduché, může být rizikem – mnohdy si půjčíte častěji nebo více, než byste bez problémů mohli splácet. Proto zde platí vše si dobře naplánovat a spočítat, aby půjčka byla skutečně přiměřená finanční situaci.

Půjčka bez příjmu snadno – Prověřte si poskytovatele půjčky

Vzhledem k rizikovosti půjčky bez příjmu byste si ještě před podepsáním smlouvy o půjčce měli poskytovatele prověřit. Údaje o poskytovateli najdete na webových stránkách nebo na vzorové smlouvě o půjčce. Vždy by měla být uvedena určitá osoba nebo konkrétní firma s přesnou adresou, zapsaná v rejstříku a s referencemi. Spokojenost předchozích zákazníků si můžete ověřit v různých internetových diskuzích, kde se různí uživatelé půjček vyjadřují právě k jednotlivým subjektům.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *