Za běžných okolností není problém získat rychlou půjčku. Co však dělat, jestliže momentálně nemáte zaměstnání a nikde vám nechtějí půjčit? U banky rozhodně neuspějete a naději nemáte ani u těch větších nebankovních institucí, které pro poskytnutí půjčky vyžadují potvrzený příjem. Navíc mnoho nezaměstnaných má i další problémy – záznamy v registru dlužníků nebo exekuci. V takovém případě je východiskem okamžitá půjčka pro nezaměstnané.

Malá půjčka, ale bez komplikací

Člověk, který není schopen prokázat příjem a nemá stálé zaměstnání, nedostane vysokou půjčku. Ale u menších a krátkodobých půjček má velkou šanci na schválení. Většinou jde o online nebo SMS půjčky, které se vyznačují nízkou částkou k zapůjčení, krátkou dobou splatnosti (ve většině případů jde o jeden měsíc), a vyšším úrokem. Jedná se však o nejspolehlivější a nejsnadnější okamžitá půjčku pro nezaměstnané, kteří tak mohou získat až 15 000 Kč. Je však potřeba mít pořád na paměti, že okamžitou půjčku pro nezaměstnané bude nutno v termínu splatit. Uvažte tedy dobře, zda budete mít dostatek prostředků na splacení celé částky.

Okamžitá půjčka pro nezaměstnané výhradně nebankovní

Ne všechny nebankovní společnosti nabízejí okamžitou půjčku pro nezaměstnané. Pokud by bylo potřeba vypůjčit si vyšší částku, je nutné poskytnout záruku – ideálně zástavou nemovitosti. Pokud má nezaměstnaný vhodnou nemovitost, kterou bude za půjčku ručit, může získat velmi rychle i vyšší částku. Taková okamžitá půjčka pro nezaměstnané je jednoduchá, ovšem v případě nesplácení zde hrozí, že žadatel o půjčku o svou nemovitost přijde. Vždy je nutné vycházet z konkrétní rodinné a finanční situace žadatele.

Okamžitá půjčka pro nezaměstnané s výhodami

Pokud váháte, která okamžitá půjčka pro nezaměstnané by pro vás byla ta nejvýhodnější, začněte hledat mezi půjčkami v akci a zaměřte se na nabídku první půjčky zdarma. Taková okamžitá půjčka pro nezaměstnané je nejvýhodnější, splatíte totiž pouze jen to, co jste si vypůjčili. To platí pouze tehdy, půjčujete-li si u společnosti poprvé, při dalších půjčkách je už nutno platit úroky nebo poplatky v plné výši. Je také potřeba důkladně uvážit podmínky půjčky, v oblasti rychlých půjček se často pohybují i podvodníci, kteří se snaží klienty dostat do finančních problémů a připravit je o majetek.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *