Rychlé půjčky pro nezaměstnané. Mezi základní skutečnosti, které si ověřuje naprostá většina poskytovatelů půjček, patří registr, zaměstnání, příjem. Jestliže nevyhovíte v jedné jediné kategorii, býváte diskvalifikováni. Být nezaměstnaný většinou znamená nevyhovět rovnou ve dvou. Nemáte práci, nemáte příjem – případně jen minimální. Znamená to, že neexistuje možnost jak přijít k penězům?

Bez peněz to mnohdy nejde

Přestože se může zdát, že logicky by si člověk bez příjmů půjčovat neměl, nemusí to být vždy tak jednoznačné. Ztratíte-li práci, potřebujete jinou, pokud není k mání nic, čemu odpovídá vaše kvalifikace, potřebujete jinou i tu. Ale za to už se platí. A když nemáte práci a nemáte peníze… Pokud bychom z toho vyvodili drasticky zjednodušený závěr, dospěli bychom k tomu, že kdo nemá práci, nemá nárok získat jinou. Samozřejmě hloupost. Ale vraťme se na začátek. To, čeho se snažíme dobrat, je fakt, že i člověk bez práce a bez peněz někdy půjčku potřebuje a nemusí to být příkladný nerozum. (I když v mnoha případech, přiznejme si to, tomu tak bývá.)

Rychlé půjčky pro nezaměstnané – Kdo mi půjčí, když nemám práci?

Toť otázka hodna Hamleta. Banky to nebudou. Ani se zástavou byste nezískali bankovní půjčku, nemůžete-li se vykázat pravidelnými příjmy. Zbývají nebankovní společnosti, zastavárny, soukromí investoři. A samozřejmě rodina a přátelé. Nechcete-li však své soukromé potíže zveřejňovat a vystavit se zbytečným otázkám a jistě dobře míněným radám, na rodinu a přátele zapomeňte. Konečně i oficiální poskytovatelé půjček, alespoň někteří, dokážou vaši situaci pochopit a řešit, a to aniž by s vámi u toho diskutovali o tom, zda jste nemohli ušetřit na těch zbytečně drahých botách, které jste synovi koupili minulý týden (měsíc, před půl rokem nebo dokonce předloni – protože vy jste byli vždycky takoví, že jste si dělali věci po svém a samozřejmě úplně ŠPATNĚ!). A právě proto bývá výhodné zvolit některou rychlou půjčku pro nezaměstnané z oficiální nabídky.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *