Přišli jste o práci (nebo jste právě odešli ze studií) a na žádné jiné zaměstnání jste doposud nenarazili? Vaše finanční situace tak zřejmě také není nejrůžovější, leccos si musíte odepřít a možná, že jen horko těžko přežíváte. Myslíte však, že by vám zapůjčení (menšího) obnosu peněz mohlo vytrhnout ostrý trn z paty? Pomohlo by vám několik tisíc korun vyřešit problémy s nedoplatky či s nečekanými výdaji? Pokud ano, zkuste si vsadit na půjčky pro nezaměstnané online. Jedná se zejména o malé úvěry právě pro ty, kteří se ocitli v nezáviděníhodné finanční situaci. A ke všemu ještě bez práce, kterým banky odmítají z mnoha důvodů půjčit. Zvlášť proto, že kvůli chybějícím stálým příjmům se jejich bonita propadla hluboko pod nastavený limit.

Výhody půjček pro nezaměstnané online

Půjčky pro nezaměstnané online jsou poskytovány nebankovními institucemi nebo soukromými osobami. Díky tomu nepodléhají pravidlům České národní banky a své podmínky si mohou dle svého upravit. Takže ve většině jimi poskytovaných půjček se chybějících pravidelných příjmů nemusíte obávat. Nebankovní instituce, formou Půjčky pro nezaměstnané, nevidí ve vaší nízké klientské bonitě žádný problém. To, že jste momentálně bez práce, je absolutně nezajímá. Stejně jako se nepídí po vaší finanční minulosti (např. tak, že by prohlíželi registry dlužníků a neplatičů účtů za telefon atd.).

Ve většině případů nemusíte disponovat ani zástavou nebo jinou zárukou a potřebné peníze můžete užít na cokoli, na co vám přijde vhod. Jedinými podmínkami, které musíte splnit při žádání o Půjčku pro nezaměstnané, jsou plnoletost, trvalé bydliště na území ČR. A dodržení jednorázové splatného termínu půjčky (1-30 dní od zažádání o půjčku).

Kolik si lze půjčit?

Online nebankovní instituce (žádost prostřednictvím vyplnění internetového formuláře, schvalování i transakce probíhají online, včetně převodu peněz na váš bankovní účet) obvykle poskytují při první půjčce částky v řádech několika tisíců korun (cca 5 000 Kč). Pokud se však po řádném splacení první půjčky osvědčíte, jsou vám v mnohých případech schopny půjčit klidně i deset nebo dvacet tisíc na delší dobu. Nebo existují tzv. inzerce půjček, kde úvěry na směnky poskytují soukromé osoby. U těch je většinou vše podloženo smlouvou mezi inzerentem a vámi (klientem) a výše půjčky i její splatnost záleží na individuální dohodě.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *