Peníze na ruku – půjčky bez registru, žádat banku o půjčku může být někdy takzvaným během na dlouhou trať. Jako žadatel musíte doložit spoustu různých dokumentů, na základě kterých je možné prokázat, že jste schopen půjčku splácet. Ovšem ani toto zdlouhavé úřadování není zárukou toho, že vám banka opravdu peníze půjčí. V poslední době jsou mezi klienty velice oblíbené takzvané nebankovní půjčky. Tento typ půjček poskytují nebankovní společnosti a jejich velkou výhodou je rychlé získání potřebné finanční částky bez jakýchkoliv dokladů o výši příjmu.

Peníze na ruku bez registru snadno a rychle

Prostřednictvím nebankovní půjčky sice klient získá pouze menší finanční obnos, ale peníze může mít připsané na účtu bezprostředně po schválení žádosti. Tyto peníze lze využít na cokoliv. Nejčastěji se jedná o finanční injekci řešící náhlou finanční krizi – zaplacení složenek, koupě vánoční dárků, pořízení nových domácích spotřebičů, zaplacení rodinné dovolené. Velkou výhodou tohoto typu půjčky je pohodlné vyřízení přímo z pohodlí vašeho domova. Neztrácíte čas zdlouhavým papírováním přímo v bance a na úřadech.

Parametry nebankovní půjčky

  • možnost žádat online 24 hodin denně
  • jediným potřebným dokladem je občanský průkaz
  • půjčka bez nutnosti doložení výše příjmu
  • půjčka bez nutnosti doložení výpisu z registru dlužníků
  • peníze klient získá do 48 hodin od schválení půjčky
  • vysoké RPSN
  • doba splácení nejčastěji 30 dní
  • možnost prodloužení splátek za poplatek

Co je to půjčka bez registru?

V dnešní době je trh doslova přehlcen různými nebankovními společnostmi nabízející tyto lukrativní půjčky slibující peníze za velice krátký čas. Poskytovatele půjček přitom nezajímá, na co peníze využijete. Důležité je pouze splácet půjčku včas dle smluveného splátkového kalendáře. Není nutné dokládat výpis z registru dlužníků. Poskytovatel vám půjčku schválí i v případě, že je vaše jméno v tomto registru zaevidováno. Pokud první půjčku řádně splatíte, je možné si při opakované žádosti půjčit větší finanční obnos.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *