SMS půjčka rychle, máte práci, ale neplatí Vám dost? Nebo jste byli právě donuceni opustit svou práci a nevíte, jak vyjdete s penězi do konce měsíce? Přesně pro takové, nepříjemné situace jsou určeny SMS půjčky. K této půjčce, obvykle nepotřebujete ani internet, na rozdíl od online půjčky, stačí pouze Váš mobilní telefon.

Pro koho je půjčka vhodná?

SMS půjčka byla navržena pro všechny, kteří potřebují rychle překlenout krátkodobý nedostatek financí. Částka, kterou si můžete půjčit, se obvykle pohybuje v rozmezí od pár stovek do deseti tisíc. Některé společnosti mají dokonce rozdělené půjčky podle toho, jak často si půjčujete – po první SMS půjčí čtyři tisíce, po druhé šest tisíc, po třetí osm tisíc a slibovaných deset tisíc korun Vám půjčí až po čtvrté SMS.

Jak SMS půjčka funguje?

Jak už to tak bývá, existuje více způsobů jak si SMS půjčku zařídit. Obvykle stačí najít kontakt a poslat SMS s adresou, popř. číslem účtu, a výškou částky, kterou si hodlám půjčit a peníze Vám dojdou buď tedy složenkou na danou adresu, nebo na zaslané číslo účtu. Některé společnosti ale vyžadují vyplnění formuláře na internetu, kde si rovněž nastavíte, kolik byste si chtěli půjčit. Často stačí vyplnit tento formulář a peníze jsou na cestě, u některých společností Vás čeká ještě telefonát od operátorky, která ověří vše potřebné, a vyplní s Vámi případné nedostatky ve Vašem formuláři.

Jaké má SMS půjčka výhody?

Velkou výhodou této půjčky je, že po Vás obvykle nikdo nechce nic vědět. Není třeba ručitele, ani žádné registrování se, čekání na schválení, udání důvodu půjčky atd. Jediné, na co si obvykle společnosti dávají pozor a co opravdu dohledávají je zápis v trestním rejstříku. Nejste-li tedy vhodným kandidátem na půjčku od banky, tato možnost rozhodně stojí za zvážení. Jen si společnost, od které si chcete SMS půjčku vzít, radši důkladně ověřte – SMS půjčku Vám obvykle neposkytne Vaše, nebo jiná, banka.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *