SMS půjčka před výplatou znamená rychlou pomoc, určitě jste již někdy slyšeli pojem finské půjčky, půjčky do výplaty nebo SMS půjčky. Jedná se o půjčky, které k nám přišly ze severu Evropy a rychle si získaly oblibu. Jedná se o druh rychlé půjčky s minimálním zajištěním, proto bývá SMS půjčka pouze na nízkou částku. Je to také krátkodobá půjčka, splatit ji musíte většinou do 30 dnů. Neplatí se splátky, ale jednorázový poplatek. Vzhledem k tomu, že proces schválení je jednoduchý a nemusíte předkládat žádné doklady, je tento poplatek značně vysoký.

SMS půjčka před výplatou pouze na nízké částky

Potřebujete-li půjčit vyšší obnos, není pro vás SMS půjčka to pravé. Tento typ půjčky oceníte ve chvíli, kdy nemáte finanční rezervu a nutně potřebujete zaplatit účty, pořídit spotřebič, který dosloužil, nebo nevyjdete s penězi do výplaty. Vzhledem k dostupnosti využívají SMS půjčku studenti, matky na mateřské, důchodci či nezaměstnaní. Šance získat některou z SMS půjček je vysoká, protože u mnohých půjček nejsou kontrolovány registry dlužníků a žadatelé nemusejí dokládat příjmy.

Jakým způsobem požádat o SMS půjčku

Sjednání je naprosto jednoduché. Na internetu si najdete webové stránky poskytovatelů a vyberete si půjčku, jejíž podmínky vám vyhovují. Pak se zaregistrujete nebo vyplníte stručný formulář a vyberete si výši půjčky a dobu splacení. Velmi rychle proběhne proces schvalování. Někdy je nutno poslat na účet poskytovatele 1 Kč pro ověření vašeho bankovního účtu.

Dostanete také vzorovou smlouvu – na vámi uvedený mail. Pokud je vaše půjčka schválena, můžete mít peníze do několika minut.

Kdo poskytuje SMS půjčky

SMS půjčky jsou výhradní záležitostí nebankovních společností. Každý poskytovatel může mít vlastní podmínky a také poplatky se mohou značně lišit. Rozhodně se vyplatí věnovat chvíli hledání a srovnávání půjček. Poplatky se mohou pohybovat od stokorun do tisíců korun, záleží na výši půjčky a zvolené době splacení. Poskytovatele je možno prověřit a vyhledat si o něm informace a zkušenosti minulých zákazníků. Pokud u půjčky není uveden konkrétní poskytovatel, obraťte se jinam.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *