Nebankovní hotovostní půjčky na ruku. Dostali jste se do finanční krize, nebo vám nenadálý výdaj udělal doslova čáru přes rodinný rozpočet? Některé finanční společnosti nabízejí možnost takzvaných hotovostních půjček, které dokážou tento problém hravě vyřešit.

Peníze ihned na ruku

Nebankovní hotovostní půjčka představuje možnost získání peněz přímo na ruku. Pro peníze tak nemusíte chodit do bankomatů. Takto získané peníze můžete okamžitě použít prakticky na cokoliv. Finanční prostředky získáte na základě žádosti, kterou je možné podat na pobočce zvoleného poskytovatele nebo přímo doma, kde si s finančním poradcem sjednáte schůzku. Celý proces žádání o půjčku je velice snadný a zahrnuje tyto kroky:

  • výběr poskytovatele na základě
  • sjednání schůzky a podání žádosti
  • schválení žádosti
  • podpis smlouvy a převzetí peněz

Hotovostní půjčky zpravidla nabízejí finanční částky do 10 000 Kč. Žadatel o půjčku musí být starší 18 let, který má trvalé bydliště na území České republiky. Důležité je doložit trvalý příjem, alespoň minimální. Pokud se jedná o vyšší finanční částky, požaduje poskytovatel doložení příjmu.

Srovnání hotovostní bankovní a nebankovní půjčky

Krátkodobé půjčky a úvěry u nebankovních společností, kterých je na českém trhu nepřeberné množství, jsou snadno dostupné. Sjednání je velice rychlé a po podepsání smlouvy vám jsou předány peníze ihned na ruku. V tomto případě se vyhnete zbytečnému papírování, protože většinou postačí občanský průkaz a doklad o schopnosti splácet. Nebankovní půjčky sebou nesou větší míru rizika pro samotného věřitele a s tím souvisí i vyšší úrok a kratší doba splatnosti. Rozdíl je také ve způsobu sjednání. Zatímco u bankovní půjčky je nutná návštěva pobočky, u nebankovních půjček si můžete žádat online, telefonicky nebo přímo u vás doma.

Bankovní půjčky a úvěry se vyznačují nižším úrokem a až několikaletou možností splácení. Zároveň však mají poměrně přísnější podmínky, které nesplní každý žadatel. Banky půjčují na základě adekvátní bonity klienta a vyžadují doložení finanční bezúhonnosti, kterou je možné prokázat výpisem z registru dlužníků.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *