Půjčka pro studenty je výhodná. Máte doma studenta a potřebujete půjčku? Nebo jste sami studenti a myslíte, že vám nikde nepůjčí? Existují i půjčky, které jsou právě studentům určené, a ještě mají i příznivý úrok. Tento typ půjčky najdete i v nabídce bank. Její sjednání probíhá rychle a často do určité výše není ani požadován ručitel. Může se jednat o půjčku na studium nebo neúčelovou půjčku. Pro bankovní půjčku budete potřebovat osobní doklady a musíte absolvovat alespoň jedno osobní jednání v bance.

Půjčka pro studenty – Vysokoškoláci nebo středoškoláci

Většina půjček určených studentům je poskytována studentům vysokých škol. Středoškoláci tuto možnost mají také, ale potřebují ručitele. Primárním cílem studentské půjčky je financování studia u nás nebo v zahraničí, zaplacení kurzů nebo rekvalifikací, nákup učebních pomůcek. Poskytovatelé využití prostředků málokdy kontrolují, nepožadují žádné dodatečné doklady. Studentská půjčka by mohla připomínat klasický spotřebitelský úvěr, je však výhodnější.

Výhody půjčky pro studenty

Hlavní výhodou půjčky pro studenty je její nízký úrok. Úroková sazba se pohybuje maximálně do výše 10 %. U nižších částek není požadován ručitel, pokud by student mohl prokázat nějaký pravidelný příjem, nemusí mít ručitele ani u vyšších částek.

Za půjčku pro studenty se také neplatí žádné zvláštní poplatky. K nesporným výhodám patří i možnost odložit si splácení půjčky pro studenty až na dobu, kdy student již vzdělávání ukončil a začal pracovat. Pro poskytnutí půjčky pro studenty je nutné předložit potvrzení o studiu a osobní doklady.

I studenti mohou využít rychlých půjček

Pokud ještě navštěvujete školu, jste plnoletí, potřebujete peníze rychle a stačila by vám i menší částka, zkuste některou z rychlých půjček pro studenty. Existují i rychlé půjčky určené těm, kteří nemají ručitele, zajištění a nemohou doložit příjmy. Jedná se o nebankovní půjčky pro studenty, které pokrývají potřebu malých částek na krátkou dobu, do jednoho měsíce.

Tyto půjčky lze sjednat online, není potřeba chodit na žádné pobočky a jejich administrace je jednoduchá. Půjčky pro studenty můžete mít před schválené a využívat je opakovaně.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *