Hotovostní půjčky – hodí se právě vám? Patříte k menšině, která přes veškerý tlak okolí doposud nevlastní bankovní účet? Máte společný účet s partnerem a přitom si nepřejete, aby měl naprostý přehled o veškerých vašich finančních transakcích? Má váš bankovní účet v hledáčku exekutor, což vaši finanční situaci momentálně ještě zhoršuje, protože i přes stávající potíže musíte dále platit běžné výdaje? Pak zřejmě hledáte nabídku vhodné hotovostní půjčky. Existuje?

Na banku zapomeňte

Spojujete si slovo půjčka se slovem banka? V tomto případě chyba lávky! Banky půjčují peníze převodem na účet. Naštěstí pro vás je na finančním trhu pestrá nabídka půjček od nebankovních poskytovatelů, kteří, ne vždy, ale často, vyhoví klientovi i s požadavkem obdržet peníze hotově na ruku.

Jak to fungují hotovostní půjčky?

Vyberete si společnost, jejíž podmínky nejlépe vyhovují vašim požadavkům, spojíte se s poskytovatelem prostřednictvím internetových stránek nebo telefonicky, přečtete si návrh smlouvy. A pokud podepíšete, můžete očekávat poštovní poukázku s penězi, která ve smluveném termínu dorazí na vaši adresu. Vyberete si peníze, a co s nimi uděláte je už jen na vás samotných.

Jiná možnost hotovostní půjčky – Hodí se právě vám?

Přijde vám čekání na poštovní poukázku příliš dlouhé? Jste netrpěliví nebo zkrátka tolik času nemáte? Najděte poskytovatele, který vám peníze vyplatí přímo na ruku. Mnozí poskytují i službu, kdy vás jejich obchodní zástupce navštíví přímo v místě bydliště a vše zařídí za vás, aniž budete muset opustit pohodlí vlastního obýváku.

I zastavárna může být řešení

K veřejnosti nejznámějším a hojně využívaným poskytovatelům hotovostních půjček patří zastavárny. Podmínkou poskytnutí půjčky je zde pouze ponechání zástavy v odpovídající výši. Podmínky půjček v jednotlivých zastavárnách se ale mohou diametrálně odlišovat, a to zejména v tom pro dlužníka nejpodstatnějším – délce výpůjčky a výši úroků. Seznamte se s nimi proto vždy předem.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *