Půjčka bez příjmu na složenku. Pokud uvažujete o tom, vzít si finanční půjčku, je dobré zvážit také to, u jaké společnosti si danou půjčku budete brát a zda bude daná společnost bankovní či nebankovní institucí. Rozdíly mezi těmito dvěma typy jsou značné. Bankovní instituce mají totiž na své potencionální klienty o poznání vyšší nároky, než nebankovní společnosti. Jednou z podmínek, kterou musíte u bankovní společnosti splnit, je doložení výše vašeho měsíčního příjmu.

Mnoho lidí, díky tomu, že jejich měsíční příjem není vysoký. Na danou půjčku nemá šanci dosáhnout, tudíž bankovní instituce tyto žádosti okamžitě shazuje ze svého stolu. Oproti tomu u nebankovní instituce, se dokládání výše vašeho příjmu vyhnete úplně. Půjčit si zde můžete peníze rychle, bez zbytečných průtahů a také si je můžete nechat zaslat na složenku. Tento způsob ocení zejména ti, kteří nechtějí, aby o jejich půjčce věděl partner či druh, který může mít například disponibilní právo k vašemu účtu. Nebo si jednoduše nechcete zřizovat bankovní účet.

Půjčka bez příjmu na složenku – Žádné dokládání výše příjmu, žádné registry

Pokud se rozhodnete pro nebankovní instituci. Nebude vás čekat žádné dokládání výše vašeho příjmu ani žádné lustrování jména v registru dlužníků. Do takovéhoto registru se mnozí dostanou i velmi nevinným způsobem a to tak, že například zaplatí fakturu za mobilní služby či internet až po splatnosti. Tím pádem se dostanete do databáze dlužníků, do které poté bankovní instituce při vyřizování žádosti o půjčku nahlíží. Tento fakt, může mít fatální dopad na celkový průběh schvalování vaší žádosti o půjčku. Co se týče vyplácení peněz úvěru na poštovní složenku, bankovní instituce tento druh nepodporují. To znamená, že si budete muset zřídit bankovní účet, na který vám posléze banka zašle požadovanou půjčku. Z tohoto důvodu, jsou nebankovní instituce stále více žádané, ze strany klientů.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *