Půjčka před výplatou na složenku. Pokud nejste vlastníky bankovního účtu a rádi byste si požádali o půjčku, není to žádný problém. Peníze vám některé vybrané společnosti zašlou bez větších komplikací i na složenku. Důvodů proč nevlastníte bankovní účet, může být hned několik. Například pouze nechcete, aby o vaší finanční půjčce věděl váš partner. Nebo jste zastánci klasického hotovostního styku, na který nedáte dopustit. Přesně pro vás je tu jednoduché řešení, kdy si požádáte o půjčku. Například pomocí sms zprávy a v následujících dnech vám v poštovní schránce přistane složenka s vytouženými penězi. Nevýhodou ovšem je to, že sms půjčky ve většině případů nepřipouští splátky, peníze se tudíž musí hradit jednorázově. Je tedy třeba důkladně projít směrnice dané instituce a předem počítat i s možnými riziky.

Výhody vs. nevýhody půjček na složenku

Pokud si budete přát poslat peníze složenkou, musíte také počítat s poplatky, které s tímto procesem bohužel souvisí. Splácení půjčky ve většině případů také probíhá složenkou, což na sebe váže další řadu poplatků. V případě, kdy tedy budete žádat pouze o pár tisíc korun, může se vám tato půjčka i dobře prodražit. Počítat byste měli především i s delší čekací dobou, než vám peníze dorazí, oproti tomu je na bankovním účtu máte během několika málo minut. Mezi jednoznačné výhody ovšem patří to, že nemusíte disponovat s bankovním účtem. Pokud má například váš partner disponibilní právo s účtem manipulovat a vy si nepřejete, aby věděl o finanční půjčce, rozhodně se vám vyplatí půjčka na složenku.

Půjčka před výplatou na složenku – Nabízí tuto možnost všechny instituce?

Bohužel možnost půjčky na složenku nenabízí všechny instituce, poskytující úvěry. Je třeba si prostudovat webové stránky všech těchto poskytovatelů či jim jednoduše zavolat a zeptat se jich, zda tuto možnost umožňují. Většina institucí totiž volí převod peněz na bankovní účast jak z hlediska úspory času, tak z hlediska úspory financí.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *