Půjčka bez doložení příjmu na složenku. Chtít si půjčit finance a nemít bankovní účet pro jejich převod je zdá se v poslední době velký problém. Většina bank i nebankovních společností totiž hraje on-line hru, a proto vám více-méně nezbude nic jiného, než si bankovní účet u určité společnosti založit. Řešením je pak půjčka na složenku. Jaké jsou její výhody?

Že je složenka zastaralá metoda platby?

Bankovní účet je dnes zcela běžným pro většinu lidí. Nemít ho znamená setkávat se s údivem úředníků i běžných lidí. A problém to je i v případě zájmu o půjčku. Dnes je nabídka bankovních i nebankovních společností opravdu široká, většinou je však k vyřízení půjčky zapotřebí bankovní účet na převod peněz. Jen některé společnosti – zejména ty nebankovní pak nabízejí možnost půjčit si na složenku. Tato metoda je sice možná a výhodná pro ty, kteří z nějakého důvodu bankovní účet nemají a ani si jej nechtějí zakládat, má však řadu nevýhod. K nevýhodám patří především platba za složenku i dlouhá doba vyřízení. Oproti převodu peněz na účet si na složenku počkáte nejméně 3 pracovní dny. I přesto je však tato metoda využívaná a půjčky na složenku nejsou ojedinělé.

Kde si sjednat produkt půjčka bez doložení příjmu na složenku?

Půjčky na složenku si můžete vyřídit u některé z nebankovních společností, které možnost půjčky na složenku nabízejí. Kromě této možnosti vám nebankovní společnosti poskytnou i další výhody. Většina z nich nepožaduje po žadatelích o půjčku doložení výše příjmu a hodně nebankovních společností ani nenahlíží do registru dlužníků. Zřejmě kvůli těmto podmínkám zažívají nebankovní společnosti velký rozmach. Zkrátka a dobře nabízejí pomocnou ruku tam, kde ji už banky podat nemohou. V souvislosti s půjčkami a zadlužeností je však zapotřebí si uvědomit, že čím rozsáhlejší nabídka půjček je, tím větší je riziko zadluženosti.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *