Půjčka ihned na účet. Potřebujete rychle půjčit peníze, ale nemáte čas na osobní sjednání půjčky a finance byste uvítali spíše na účtu, ze kterého pak můžete hradit pohledávky? Vyberte si některou z půjček ihned na účet, se kterou potřebnou částku získáte na váš účet skutečně obratem. Půjčka ihned na účet vám zajistí vyplacení sjednaných financí ihned po schválení stručné a jednoduché žádosti o půjčku.

Půjčka ihned na účet na nižší částky

Tato půjčka vám pomůže získat velmi rychle pouze nižší částky, většinou do 10 000 Kč. Při první půjčce ihned na účet nikdy nedostanete maximální možnou částku. Při dalších půjčkách po úspěšném splacení první půjčky ihned na účet se částka postupně zvyšuje. Poskytovatel si tak ověřuje spolehlivost zájemců o půjčky. U některých půjček ihned na účet se platí úroky, u jiných poplatek za půjčení, který se připočítává k zapůjčené částce.

Půjčka ihned na účet je krátkodobá

Půjčka ihned na účet je krátkodobým typem půjčky, to znamená, že musí být splacena ve velice krátkém časovém úseku, většinou do jednoho měsíce. Dobu splatnosti si volíte sami, podle ní se pak určuje výše úroků nebo poplatku za poskytnutí půjčky. Vyplacení peněz proběhne rychle, poskytovatelé mají účty u většiny tuzemských bank, takže převody jsou okamžité. Zaplacení půjčky provádějte v předstihu alespoň jednoho dne, abyste měli jistotu, že se vaše platba skutečně připsala na účet poskytovatele půjčky včas.

Termín splatnosti je možno odložit

Pokud byste měli problém se splacením půjčky ihned na účet v dohodnutém termínu, můžete si dohodnout odložení splatnosti půjčky. Většina poskytovatelů umožňuje prodloužení termínu splatnosti automaticky, jen zaplacením poplatku za prodloužení. Počítejte však s tím, že v takovém případě se půjčka značně prodraží. Není – li ani opakovaně možno půjčku splatit, určitě jednejte s poskytovatelem, a společně najdete řešení – například některou z forem splátkového režimu.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *