Půjčky ihned na účet vyřeší finanční problémy, tento produkt můžete najít v mnoha variantách – půjčky do výplaty, rychlé půjčky, bleskové půjčky, SMS půjčky a další. Jejich společným znakem je jednoduchá žádost, jasné a přehledné podmínky, rychlé vyplacení financí na žadatelův bankovní účet, vyšší úrok, krátká doba splacení a maximální částka půjčky kolem 10 000 Kč. Výhodou pro zájemce je především to, že nemusí dokládat potvrzení příjmu a mnohdy se ani neprověřují registry dlužníků.

Nižší částka na krátkou dobu

Vzhledem k jednoduchosti půjčky ihned na účet je upravena i její výše. Poskytovatelé nabízejí pouze nižší částky, aby snížili rizika nesplácení. Půjčky ihned na účet je nutno zaplatit do 30 dnů. Tuto dobu je možno prodloužit, ale za prodloužení se platí nemalý poplatek, takže se půjčky ihned na účet prodraží. Při první žádosti o půjčku navíc nikdy nedostanete maximální částku, k té se dostanete pouze pořádném splacení několika opakovaných půjček.

Rychlý převod na účet ihned

Většina poskytovatelů půjčky ihned na účet má otevřený účet u většiny tuzemských bank, takže převod může být proveden skutečně během několika minut. To je obrovskou výhodou pro ty, kteří na peníze opravdu pospíchají a potřebují je mít na svém bankovním účtu i mimo pracovní dobu banky. Nemáte-li stejnou banku jako poskytovatel půjčky ihned na účet, může se převod zpozdit až o jeden nebo dva dny.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *