Přišly vám nečekané účty, máte naprosto neplánované výdaje a musíte vše zaplatit hned? Vydali jste se do své banky, ale zjistili jste, že tak půjčku rychle nedostanete, ovšem peníze okamžitě potřebujete? Pak oslovte některou z nebankovních společností, kde jistě najdete produkt odpovídající vašim představám. Nebankovní půjčky ihned patří k velmi oblíbenému druhu půjček, protože vše vyřeší jednoduše a obratem.

Většinou se jedná o malé částky

Nebankovní půjčky ihned jsou nekomplikované, nevyžadují větší množství dokladů a potvrzení. Jedná se však o nižší částky, většinou do 10 000 korun. Zažádat lze online, stačí vyplnit formulář, odeslat a počkat, zda vám bude půjčka schválena. Pak už vám peníze okamžitě odejdou na účet. Tento typ nebankovní půjčky ihned však musíte rychle splatit, základní lhůta je do třiceti dnů. Při první půjčce vám nikdy nepůjčí maximální nabízenou částku, tu získáte až po několika úspěšně splacených půjčkách.

Nebankovní půjčky ihned na ruku

Jinou variantou jsou půjčky ihned, které si předjednáte online nebo telefonicky. Pokud je vám půjčka schválena, domluvíte si schůzku s obchodním zástupcem. Na schůzce dostanete smlouvu, a pokud přinesete požadované doklady a potvrzení, mohou vám být na místě vyplaceny peníze. Zde však počítejte, stejně jako u krátkodobých půjček, s poměrně vysokým úrokem nebo poplatkem za půjčku.

Pozor na smlouvu a termín splacení

Dobře si pohlídejte termín splacení tak, abyste ho určitě dodrželi. Sankce za zpoždění nebo nesplácení jsou velmi tvrdé, půjčka by se vám tak značně prodražila a mohli byste si způsobit mnohem větší finanční problémy než ty, které jste měli dříve. Proto si důkladně přečtěte smlouvu o půjčce a nechte si dostatek času na zamyšlení se nad jednotlivými body smlouvy. Pokud byste něčemu nerozuměli, nechte si vše znovu vysvětlit a pak teprve podepište.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *