Půjčka ihned v hotovosti – rychlé řešení finančních potíží. Dostali jste se do finanční krize? Nemůže vám vypomoci nikdo z rodiny nebo přátel a přitom by na řešení vašich finančních nesnází stačila i nižší částka? Byl by pro vás ideální finanční obnos nejen rychle, ale přímo v hotovosti? I pro takovou situaci existuje jednoduché řešení. Je jím půjčka ihned v hotovosti. Stačí požádat, uvést základní údaje a po schválení získáte potřebnou částku opravdu rychle.

Sjednejte si půjčku osobně nebo online

Půjčka ihned v hotovosti je výhradně nebankovním produktem. Sjednání je velice jednoduché – stačí oslovit obchodního zástupce, sjednat si schůzku prostřednictvím call centra poskytovatele či vyřídit celou žádost online a peníze si nechat doručit domů. Pokud žádáte nižší obnos, je vše nekomplikované a kromě základních osobních údajů a dokladu totožnosti není potřeba žádných dalších potvrzení. Potřebujete-li částku vyšší, je možné, že poskytovatel půjčky ihned v hotovosti bude požadovat potvrzení příjmu a prověří si vás v registrech dlužníků.

Peníze ihned po podpisu smlouvy

Vše probíhá bez jakýchkoli obtíží. Domluvíte si schůzku a poskytnete údaje potřebné pro přípravu smlouvy o půjčce ihned v hotovosti. Na osobní schůzce, která se může konat u vás doma nebo na místě, které vyberete, projdete se zástupcem poskytovatele vše potřebné, zkontrolujete údaje a podmínky smlouvy, a pokud je vše v pořádku, můžete smlouvu podepsat. Ihned po podpisu dostanete jeden výtisk smlouvy se všemi údaji potřebnými pro řádné splácení, a na místě je vám vyplacena vypůjčená suma peněz.

Půjčka ihned v hotovosti – Zvolte si dobu splatnosti

Záleží na vás, zda si zvolíte variantu krátkodobé půjčky nebo zda si necháte rozložit splátky na delší dobu. V každém případě počítejte s vyššími úroky, které budou narůstat s délkou splácení půjčky. Půjčkou ihned v hotovosti podstupuje poskytovatel zvýšené riziko, takže úroky a poplatky mají kompenzovat i případné ztráty. Kolik přesně přeplatíte, to vám řekne nejlépe údaj o roční procentní sazbě nákladů, známý pod zkratkou RPSN.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *