Čemu se vlastně říká prověřená půjčka? Jednoznačně produktu, se kterým už někdo, nejlépe někdo, komu věříte, udělal dobrou zkušenost. Jak takovou půjčku najdete? Samozřejmě se můžete ptát přátel a známých, dát si to do statusu na sociální síť, udělat si statistiku poskytovatelů – jak dlouho jsou na trhu, jaký objem půjček poskytují, kolik vykazují spokojených zákazníků.

Uvěříte reklamě?

Při svém hledání se můžete např. řídit webovými stránkami samotných poskytovatelů. Mnohdy tam své produkty přímo inzerují jako pro ověřené půjčky a přidávají recenze spokojených klientů. Ale věříte jim? Raději opatrně, takovou stránku si můžete vytvořit i vy. Tohle všechno není nic víc, než reklamní trik, který má přilákat zájemce. Klienty, kteří se k dané půjčce údajně kladně vyjadřují, neznáte nejen vy osobně, ale ani nikdo jiný. Je prakticky i teoreticky nemožné ověřit si, zda vůbec existují.

Internetová diskuse

Objektivnější náhled můžete získat na webových stránkách, kde sami klienti o jednotlivých půjčkách diskutují. Objektivnější, ne však objektivní. Vždy je třeba brát v úvahu skutečnost, že tady budou psát zejména ti, kdo spokojeni nebyli, a jejich názory mohou být ovlivněny mnoha subjektivními dojmy. A navíc ne vždy říkají úplnou pravdu, mnohdy raději sami sebe postaví do pozice ublížených chudáků, než by přiznali, že udělali chybu.

Prověřená půjčka – Důvěryhodný zdroj

Nejdůvěryhodnější informace tedy můžete jednoznačně získat od svých blízkých. Nestyďte se zeptat, kdo už podobný produkt využil a jak s ním byl spokojen, co jej překvapilo, ať již příjemně nebo nepříjemně, zda by vám jej doporučil. V důvěrném rozhovoru často vyplavou na povrch informace, kterými by se nikdo veřejně nechlubil. Pamatujte, že kdo se dokáže poučit z cizích chyb, je šťastný, kdo z vlastních, je moudrý. Cizí i vlastní chyby stále dokola opakuje jen hlupák.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *