Půjčka ve zkušební době. Získat půjčku a nemít stabilní zaměstnání není vůbec jednoduché. To samé platí i pro případ, kdy klient nastoupí do zaměstnání. Ve kterém mu ve chvíli, kdy si o půjčku žádá, běží tříměsíční zkušební doba. Ani v tomto případě u institucí v bankovním sektoru neuspějete. Opak ovšem tvoří nebankovní instituce, které vám půjčku poskytnou i bez toho aniž byste museli dokazovat výši příjmu či se prokazovat svou čerstvou pracovní smlouvou. Z tohoto důvodu většina potencionálních klientů volí možnost nebankovní půjčky stále ve větší míře.

Nebankovní půjčka se vyplatí

Rozdíl mezi nebankovní a bankovní půjčkou je do jisté míry značný. Bankovní instituce vás totiž budou velmi důkladně lustrovat z hlediska vaší bonity, tedy schopnosti splácet své dluhy včas a spořádaným způsobem. Pokud například nebudete mít v očích banky dostatečně vysoký příjem, banka vaši žádost o úvěr jednoznačně zamítne. Banky se také velmi často dívají do registru dlužníků. Kde mají záznam všichni ti, kteří z nějakého důvodu nezaplatili včas svůj úvěr či jiný závazek vůči jakékoliv instituci. Do tohoto registru se dostanete velmi rychlým a ve většině případů i nevinným způsobem. Například tak, že zaplatíte se zpožděním fakturu za mobilní služby či satelit.

I v tomto případě, tedy tehdy, máte-li záznam v registru dlužníků, můžete na bankovní půjčku velmi rychle zapomenout. Oproti tomu nebankovní instituce svým klientům půjčí peníze ve velmi krátkém čase a také bez zbytečného papírování, které není nikomu příjemné.

Půjčka ve zkušební době – Nebankovní půjčku sjednáte i on-line

O nebankovní úvěr můžete požádat i z pohodlí vašeho domova. Sjednat si půjčku můžete on-line pomocí formuláře, který je přístupný na stránkách různých nebankovních institucí nebo pomocí SMS zprávy. Své peníze si poté můžete ve velmi krátkém čase vyzvednout například na pobočce či si je nechat zaslat na bankovní účet či složenku. Výjimku netvoří ani nebankovní půjčky, které si můžete nechat takzvaně doručit až do domu.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *