Půjčka bez záruky

Půjčka bez záruky bývá u klientů velmi oblíbené. Důvod je prostý, ke zřízení půjčky nepotřebujete žádné dokládání výše svého příjmu, žádného ručitele a dokonce ani nemusíte ručit zástavou nemovitosti. Půjčku bez záruky vám poskytnou pouze nebankovní společnosti, které kromě této významné výhody, čítají ještě spoustu dalších. Například peníze dostanete i v případě, kdy máte záznam v registru dlužníků nebo či nemáte dostatečně vysoký příjem na to, na danou půjčku dosáhnout. Pro nebankovní společnost totiž není žádný klient ztracený. Všem se snaží vyjít maximálně vstříc a to i v případě, kdy se klient dostane do nepříjemné finanční tísně.

Nebankovní půjčka na cokoliv

Nebankovní půjčku si může zřídit kdokoliv a na cokoliv. To znamená, že nebankovní půjčky nejsou účelové, tudíž s nimi můžete plnit jakékoliv vaše sny a touhy. Při žádosti o nebankovní půjčku nebude potřeba doložení výše vašeho příjmu, ani vás instituce nebude lustrovat v registru dlužníků, do kterého se mnohdy klienti dostávají i zcela nevinným způsobem. Jedním z nich může být například fakt, že zaplatíte pozdě svoji fakturu za mobilní telefon či internet a rázem se ocitáte ve spletitém registru nesoucím název registr dlužníků. V tomto případě vám již žádná bankovní instituce peníze nepůjčí. Jedinou možností je tedy poté oslovit nebankovní instituci, která vám v tomto případě vyjde bez větších problémů vstříc.

Půjčka bez záruk a papírování

Nebankovní půjčku získáte bez záruky, to znamená, že k jejímu zřízení nebudete potřebovat ručitele ani nemovitost k zástavě. Postačí vám pouze vaše osobní doklady. O půjčku si můžete zažádat například on-line na webových stránkách nebankovních institucí nebo pomocí SMS zprávy. Peníze poté získáte ve většině případů do 24 hodin zasláním na bankovní účet či poštovní složenkou. Nebankovní instituce půjčují jak důchodcům, tak matkám na mateřských dovolených.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *