Potřebujete rychle vyřešit nenadálou finanční situaci a nevíte, na koho se obrátit? Pak je tu pro vás nebankovní půjčka Tommy Stachi. Vyřízení půjčky je rychlé a peníze tak máte k dispozici během velmi krátké doby

Proč právě ji?

  • Nabízí totiž řadu výhod, je naprosto transparentní a bleskově vyřízená.
  • Není třeba se obávat zápisu v registru dlužníků, do něj ani není nahlíženo.
  • Tommy stachi půjčka poskytuje hotovost od 3 000 Kč až do 100 000 Kč.
  • Splatnost půjčky pro nové klienty je 12 nebo 18 měsíců,
  • při opakované půjčce může být prodloužena až na 24 měsíců.

Při žádosti přímo na pobočce můžete mít peníze do 30 minut od schválení, při online sjednání s převodem peněz na bankovní účet jsou vám odeslány hned druhý den. Nemusíte se obávat žádných skrytých poplatků nebo sankcí psaných drobným písmem. U Tommy Stachi půjčky od začátku přesně víte, kolik celkem zaplatíte, a můžete se tak rozhodnout, zda je pro vás půjčka přínosem. Za vyřízení žádosti neplatíte žádné poplatky, žádné peníze předem. Neplatíte nic samozřejmě ani v případě, kdy by půjčka snad nebyla schválena. Dokonce ani v případě budoucího předčasného splacení vám nebude účtován poplatek. Vše je tedy naprosto transparentní a férové.

Půjčka je vhodná pro zaměstnance, živnostníky i důchodce.

K posouzení žádosti není nahlíženo do registru dlužníků, důležitá je pouze vaše momentální situace. K žádosti potřebujete jen dva doklady totožnosti, pracovní smlouvu, výplatní pásku za poslední měsíc a čerstvý výpis z účtu s poslední výplatou. Pro schválení půjčky je podstatná vaše možnost bezpečně splácet tuto půjčku, ne vaše případné hříchy z minulosti. Společnost Tommy Stachi s.r.o., která půjčku poskytuje, je moderní a dynamickou nebankovní společností. Za sebou má celou řadu spokojených klientů, kterým pomohla vyřešit momentální nelehkou životní situaci. Je jednou z mála společností, která poskytuje výši úvěru až 100 000 Kč bez zajištění a bez registru. A ráda bude tím, co teď pomůže i vám. Stačí jen vyplnit jednoduchý formulář a sjednat si rychlou půjčku Tommy Stachi.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *