Malé půjčky bez příjmů. Soused si koupil novou televizi? Kamarádka má bezvadný kabát? Kolega z práce přichystal dětem na Vánoce skvělé překvapení v podobě posledního výkřiku techniky? A vy byste tohle všechno a nejlépe ještě něco navrch chtěli také?

Jenže co si počít, když finance, které obhospodařujete, nic podobného nedovolují, protože na rozdíl od známých vy platíte dvoje alimenty dětem z předchozího manželství a v létě jste byli na pěkně drahé dovolené, která vysála vaše finanční rezervy až do dna? Půjčit si?

Proč vám banka nepůjčí

Na možnost půjčky už jste samozřejmě připadli, ale v bance se vám, slušně řečeno, vysmáli. Úřednice měla za to, že vaše příjmy zkrátka a dobře na splátky a zároveň na slušný život nestačí. Zdá se vám, že přehání? V tom případě její názor samozřejmě můžete ignorovat, konečně kdo zná vaši situaci lépe, než vy sami, a jít si půjčit někam jinam.

Obáváte se, že dopadnete všude stejně, protože po předložení výplatních lístků bude každý poskytovatel půjček stejného názoru? Nemusíte se s nimi chlubit. Požádejte o rychlou půjčku bez doložení příjmů. Nebankovní společnosti je běžně poskytují v podstatě každému, kdo o ně projeví zájem.

Jaké jsou podmínky malé půjčky bez příjmů?

Vyhovujete stanoveným podmínkám? Určitě ano. Jsou totiž velice jednoduché, až banální dá se říct. Musí vám být 18 let. Málokterý poskytovatel se už ptá, zda jste vůbec zaměstnaní nebo ne, v důchodu nebo na mateřské. Aby vám poskytli půjčku, musíte pouze souhlasit s jejich podmínkami úročení a splácení. Pokud jste opravdu přesvědčeni o tom, že to zvládnete, nic vám nebrání v tom vylepšit si tímto způsobem svůj rozpočet.

Je to rozumné?

Ač se přímo nabízí, že takovéto jednání příliš prozíravé není, pravdou je již výše uvedené, že jste dospělí a nikdo nezná vaši finanční situaci lépe než vy sami. Poskytnuté malé půjčky bez příjmů vám může stejně snadno pomoci jako uškodit, je tedy na vás samotných, jak se rozhodnete.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *