Půjčka bez dokladu poskytne peníze v krátkém čase. Budete-li žádat o půjčku u banky nebo nebankovní instituce, všude od vás budou vyžadovat doklady totožnosti a potvrzení příjmu. Co však dělat, když u sebe tyto doklady nemáte a peníze potřebujete okamžitě? Pak se jako vhodná možnost nabízí půjčka bez dokladu. Té lze využít i tehdy, jestliže právě občanský průkaz měníte a na nový čekáte. Většinou nemusíte předkládat ani jiné doklady a potvrzení a uvádět výši příjmů nebo rodinné výdaje. Některé z půjček bez dokladu se ani nezabývají vašimi záznamy v registru dlužníků.

Půjčka bez dokladu s řadou výhod

Tam, kde banky budou požadovat potvrzení, doklady, čistý registr dlužníků a ještě budou důkladně prověřovat vaši bonitu, nabízejí půjčky bez dokladu jednoduchost a rychlost. Bez důkladného zkoumání a záruky vrácení peněz vám banka půjčku neposkytne. Oproti tomu staví půjčka bez dokladu možnost poskytnutí financí nejdéle do 24 hodin. O peníze je možno zažádat online, prostřednictvím SMS, telefonicky nebo osobně u zástupce poskytovatele. Schválená zapůjčená částka pak bývá zasílána na účet, vyplácena v hotovosti nebo vyplacena prostřednictvím složenky na poště. S půjčkou bez dokladu vás nečekají zbytečné formality nebo složité papírování.

Půjčka bez dokladu je stále populárnější

Půjčka bez dokladu je stále více využívána. Zajímat se o ni mohou totiž i ti, kteří nemají pravidelný příjem nebo je jejich prokazatelný příjem příliš nízký. Svou šanci zde tedy mají i nezaměstnaní, důchodci, studenti nebo matky na mateřské dovolené. O půjčku bez dokladu žádají také ti, kteří nechtějí uvádět některé osobní informace. Je zde vysoký předpoklad půjčku získat, protože jsou tolerovány i prohřešky při splácení předcházejících úvěrů. Velkou výhodou je široká nabídka takových půjček a různě přísná kritéria na klienty, takže je pravděpodobné, že každý zájemce o půjčku bez dokladu najde vhodného poskytovatele.

Jak zažádat o půjčku bez dokladu

Zažádat je velice jednoduché, nejméně komplikované a nejrychlejší je podání žádosti prostřednictvím internetu. Do připraveného srozumitelného formuláře vyplníte požadované údaje, částku, o kterou máte zájem, a dobu splácení. Pak vyčkáte na vyhodnocení žádosti, které získáte obratem. Někdy je nutno zaslat 1 Kč na účet poskytovatele, aby se ověřil účet zájemce. Po schválení žádosti jsou vám okamžitě vyplaceny peníze. U půjčky bez dokladu je nutno počítat s vyšším úrokem a určitě se vyplatí důkladná kontrola smluvních podmínek.

By admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *